Konkurs ślubny!

Wybierz najpiękniejszą pannę młodą! Zagłosuj i wygraj atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać SMS-a pod numer 7259 (koszt 2 zł/2,44 zł z VAT-em) o treści: KOBIETA, numer panny młodej, na którą głosujesz w plebiscycie, Twoje imię, nazwisko i adres zamieszkania, np. KOBIETA 1 Anna Nowak, ul. Nowa 1/1, 01-111 Warszawa.

Na Wasze SMS-y czekamy całą dobę, od piątku 27 kwietnia od godziny 13.00 do niedzieli 6 maja do północy! Pamiętaj - im więcej SMS-ów, tym większa szansa na wygraną. Dlaczego? Bo codziennie co godzinę rozdajemy prezenty (aż do wyczerpania puli nagród)! Nagrodę główną - suknię ślubną Cymbeline o wartości do 5 tys. zł - zdobędzie osoba, która prześle najwięcej SMS-ów. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Listę laureatów opublikujemy 14 maja.

Regulamin konkursu dostępny w siedzibie wydawnictwa Axel Springer Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa.

Zagłosuj na najpiękniejszą pannę młodą:

NR 1 Katie Holmes

Katie Holmes wyszła za mąż za Toma Cruise'a 18 listopada 2006 roku w obrządku scjentologicznym w średniowiecznym zamku nieopodal Rzymu. Kreację dla panny młodej zaprojektował Giorgio Armani.

NR 2 Renee Zellweger

9 maja 2006 roku na plaży na Karaibach magiczne "tak" powiedzieli Renee Zellweger i Kenny Chesney. Aktorka wystąpiła w białej, prostej sukni od Caroliny Herrery.

NR 3 Nicole Kidman

Nicole Kidman była bardzo wzruszona, kiedy 25 czerwca 2006 roku stanęła pod ołtarzem z Keithem Urbanem. Kaplica, w której odbył się ślub, była ozdobiona białymi frezjami i świecami. Panna młoda skrywała twarz za białym welonem.

NR 4 Pamela Anderson

Pamela Anderson zaszalała! Ślubna kreacja - białe bikini, bluzka na ramiączkach i welon idealnie pasowały do miejsca ślubu - luksusowego jachtu zacumowanego w St. Tropez. Ślub Pameli i Kida Rocka odbył się 29 lipca 2006 roku.

NR 5 Letizia Ortiz

Prezenterka telewizyjna Letizia Ortiz i hiszpański następca tronu książę Frederik przysięgli sobie miłość i wierność w madryckiej katedrze 22 maja 2004 roku.

Zobacz, jakie nagrody możesz wygrać:

1. Voucher na dowolną suknię ślubną o wartości do 5 tys. zł od firmy Cymbeline. Suknię będzie można wybrać w dowolnym salonie sukien ślubnych Cymbeline na terenie całego kraju.
2. 10 opakowań chusteczek do demakijażu Olay Daily Facials od firmy Olay.
3. 9 książek "Przejrzeć facetów" Bartka Świderskiego, wydawnictwo Prószyński. Cena książki 26 zł.
4. 3 płyty CD "The Best Women Forever" UMC Records. Cena płyty 25 zł.
5. 1 krem Nutritic od firmy La Roche-Posay. Cena kremu 57 zł.
6. 8 zestawów kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów: Lakier Taft Complete, Pianka Taft Complete, szampon Schauma Połysk Koloru, odżywka Schauma Połsyk Koloru, fluid Schauma Połysk Kolory od firmy Henkel. Cena zestawu 50 zł.
7. 3 książki "Ciąża. Dziewięć szczęśliwych miesięcy", wydawnictwo Larousse Polska. Cena książki 94,50 zł.
8. 16 zestawów Rexony Biorytm: dezodorant w spreju i kulce od firmy Unilever. Cena zestawu ok. 20 zł.
9. 8 książek "Jak być szczęśliwym" Liz Hoggard, wydawnictwo Rebis. Cena książki 35 zł.
10. 1 zestaw ciasteczek Lu Petitki GO! (15 opakowań w każdym zestawie) o smaku zboża i mleka, musli z owocami oraz orzechów i miodu od LU Polska. Cena zestawu 60 zł.
11. 12 zestawów kosmetyków: nawilżający krem Complete Care Multi Radiance oraz odświeżający tonik Daily Cleansers od firmy Olay. Cena zestawu 29,99 zł.
12. 9 płyt Gosi Andrzejewicz UMC Records. Cena płyty 25 zł.