Jedna z warszawskich restauracji oferuje zakochanym pyszną kolację pełną afrodyzjaków oraz relaksacyjny masaż dla dwojga. Za obie atrakcje dla pary w walentynkowy wieczór płaci się jak za jedną osobę.

Reklama

Restauracja na Chłodnej w Warszawie oferuje także obejrzenie specjalnej, podszytej erotyzmem, wystawy fotograficznej Marka Sułka "The NYC girls". W czasie romantycznego wieczora będzie można zakupić wystawione tam prace artysty.

Specjalnie dla zakochanych w tej restauracji następnego dnia wystąpi na żywo Hania Stach.

Kino Praha w Warszawie w walentynki proponuje dwa bilety za cenę 30 zł, a od piątku do niedzieli - za 34 zł. W prezencie do każdego biletu będzie dodany słodki upominek. Seanse dla zakochanych to m.in. nominowany do Oscara w 8 kategoriach "Poradnik pozytywnego myślenia", najnowszy film Jacka Borcucha "Nieulotne" oraz komedia "Zamieszkajmy razem".

Ofertę dla zakochanych na długo weekend, 14 - 17 lutego, szykują także hotele w całej Polsce. Jak wynika z danych serwisu hotele.pl, klienci zazwyczaj wybierają na romantyczny czas pobyt w dużych miastach Polski - m.in. Warszawie, Krakowie czy Gdyni i Toruniu - lub standardowo klimaty górskie: Krynica Zdrój, Zakopane lub Mazury i Gdańsk.

- Od kilku lat można zauważyć w terminach walentynkowych wzrost zainteresowania ofertami SPA. Chętniej również decydujemy się na pobyt w droższych, cztero czy pięciogwiazdkowych hotelach. Radisson, Hilton, Westin czy Sheraton to nazwy, które w tym okresie są wpisywane w nasze wyszukiwarki równie często jak fraza "spa na Walentynki" - mówi Kinga Fromlewicz, PR Manager Grupy eTravel, do której należy serwis hotele.pl.

Niektórzy klienci wybierają także zagraniczne wojaże. Zazwyczaj decydują się na klimatyczne hotele w Wiecznym Mieście. Woody Allen wiedział co robi, gdy zdecydował się na realizację swojego niedawnego filmu "Zakochani w Rzymie"...