Wbrew pozorom stworzenie walentynkowej kartki jest niezwykle prostym zadaniem. Jeśli posiadasz programy Microsoft PowerPoint bądź Microsoft Word, to dysponujesz już podstawowym narzędziem. Zanim zaczniesz, zastanów jeszcze tylko jaki charakter chcesz nadać kartce: zabawny, sentymentalny, czy może osobisty. Do jej stworzenia możesz wykorzystać jeden z istniejących szablonów. Pamiętaj: Miłosna strategia to podstawa sukcesu, a wyobraźnia twój największy sprzymierzeniec!

Reklama

Od serca

Obrazy mówią więcej niż słowa. Przeszukaj wzdłuż i wszerz pamięć komputera w poszukiwaniu zdjęć, które rozbudzą wasz romans na nowo i umieść je w twojej kartce.

Nadaj jej spójny charakter

Masz już szablon, dobrałeś idealne słowa, teraz czas, by twoja kartka nabrała niepowtarzalnego stylu. Do dyspozycji masz setki rodzajów czcionek, wśród których z pewnością znajdziesz te, które najlepiej podkreślą jej osobliwy charakter.

Postaw kropkę na "i"

Właśnie stworzyłeś swoje miłosne arcydzieło! Dlaczego nie pójść o krok dalej? Podpisz odręcznie kartkę na odwrocie . To będzie idealne uwieńczenia twego działa.

I gotowe

Nadeszła już najwyższa pora, by wydrukować kartkę. Zanim to zrobisz sprawdź, czy czcionka jest jednolita i czy nie popełniłeś żadnych błędów. Dopasuj jeszcze tylko dobrze obraz do szablonu i gotowe. Teraz możesz być pewien, że twoja ukochana obsypie Cię gradem walentynkowych pocałunków.

Potrzebne narzędzia:

- Desktop z programami typu: Microsoft Publisher, Microsoft PowerPoint or Microsoft Word

- Notebook z technologią AMD

- Szablon do tworzenia kartek

- Photo i Clip Art Collections

- Czcionki dekoracyjne

Reklama

- Album ze zdjęciami, fototapety bądź specjalne tło do kartek