Romeo i Julia
ale kino! | godz. 22.15
Najsłynniejsza miłosna opowieść wszech czasów rozegrana przez Baza Luhrmana w barwnych latach 90. Przez krytyków okrzyknięta jednym z najświeższych szekspirowskich wcieleń w historii kina. W rolach tytułowych genialny duet Leonardo DiCaprio i Claire Danes.

Reklama

Zakochany Nowy Jork
HBO | godz. 21.10
"Zakochany Nowy Jork" to kolejny po "Zakochanym Paryżu" film opowiadający o najpiękniejszym ludzkim uczuciu w scenerii metropolii nad Hudsonem – od początków kina najczęściej filmowanego miasta świata. Na ekranie same gwiazdy: Ethan Hawke, Hayden Christensen, Andy Garcia, Rachel Bilson, Julie Christie, Shia LaBeouf i Natalie Portman.

Rozważna i romantyczna
Zone Europa | godz. 20.00
Perfekcyjna adaptacja klasycznego angielskiego romansu Jane Austen, a zarazem reżyserski debiut Anga Lee poza granicami Chin. Wielki sukces kasowy i Oscar dla grającej główną rolę Emmy Thompson.

Pan i pani Smith
Polsat | godz. 20.00
Najbardziej seksowna para Hollywood demoluje, co się da. Jolie i Pitt jako odrobinę znudzone sobą małżeństwo... płatnych zabójców pracującymi dla konkurencyjnych firm. Kłopoty zaczynają się, gdy pan i pani Smith dostają zlecenie zlikwidowania siebie nawzajem. I każde ma 48 godzin na unieszkodliwienie współmałżonka...

Kochankowie z Pont-Neuf
Zone Europa | 22.25
Historia miłości pary kloszardów żyjących na zamkniętym z powodu remontu paryskim moście. On (Denis Lavant) nie ma nic do stracenia, ona (Juliette Binoche) jest malarką, która traci wzrok... Łzy z ócz wyciska.