Kinky dice - to program dla tych par, które znają się już dobrze i nie boją się niegrzecznych zabaw. Aplikacja wybiera losowo to, co nasza partnerka powinien zrobić, by walentynkowy wieczór stał się bardziej gorący.

Reklama

Love detector - ta aplikacja przyda się do zabawy w chowanego. Nasza komórka będzie szukać telefonu partnerki.

Charm her, iromantic, iflirt - spotkałeś wymarzoną damę, a nie wiesz jak zacząć z nią rozmawiać? Te trzy aplikacje pomogą przełamać pierwsze lody, podsuwając tematy do rozmowy, czy też specjalne teksty na podryw "tej jedynej".

Hellovino - walentynkowy wieczór bez wina? To gorzej niż zbrodnia, to błąd. Ten programik pomoże nam wybrać odpowiedni trunek do naszego nastroju. Potem pozostaje tylko odwiedzić lokalną winiarnię

ishred - ta aplikacja stworzy z nas prawdziwego mistrza gitary. iPhone staje się instrumentem, na którym możemy wygrywać popularne miłosne piosenki. Dla ułatwienia programik pokazuje, w któe struny uderzyć, by "Love me tender" nie zamieniło się w coś co naszą partnerkę doprowadzi do śmiechu.

Love poem collection - to zestaw najpiękniejszych wierszy miłosnych najlepszych brytyjskich i amerykańskich autorów. Możemy więc naszą partnerkę oczarować słowami lorda Byrona, czy sir Williama Raleigh. Warto jednak pamiętać, że utwory są tylko po angielsku.