Inne
Reklama

Lolita Lempicka to paryska projektantka mody, słynąca z bajkowych kreacji, przepełnionych barokiem, szczęściem i marzeniami, gdzie królują muślin, groszki i romantyczne hafty. Podobny charakter mają jej oryginalne i jedyne w swoim rodzaju zapachy. Romantyczne, zmysłowe i bardzo kobiece, z ekstrawagancką nutą orientalną i kwiatową.

Lolita kreując swój najnowszy zapach - Si Lolita - sięga do swych emocji i marzeń z dzieciństwa, a łącząc je z najnowszymi paryskimi trendami, sprawia, że zapach jest ponadczasowy i niezwykle kobiecy.

Wyjątkowy i śmiały charakter Si Lolity powstał dzięki ostrym nutom pieprzowym, natomiast delikatny i czysty akcent dzięki świeżości słodkiego groszku. Nuty głowy akcentowane są przez ziarna różowego pieprzu oraz wyśmienite cytrusowe aromaty bergamotki i mandarynki. Serce zapachu przesycone jest wonią kwiatów laku, wyzwalających ostrość pochodzącą ze słodkiego groszku, heliotrop natomiast nadaje słoneczny charakter całości. Nuty głębi to pieprzowa, ostra Guma Elemi, pobudzająca woń ambru, rzadkie i cenne owoce paczuli oraz słodka i wyrafinowana fasola tonka.

Si Lolita dedykowana jest kobietom zmysłowym, beztroskim romantycznym. Jest dla marzycielek pragnących wiecznego szczęścia, ale również dla kobiet gotowych podjąć się każdego ryzyko, silnych, niezależnych i ekstrawaganckich.

Inne

Si Lolita – zapach szczęścia i marzeń - nie jest to przypadkowe stwierdzenie, gdyż flakon uformowany jest na kształt czterolistnej koniczyny. Zdobiąca flakon fantazyjna apaszka oraz biżuteryjne zdobienia podkreślą, że zapach łączy urok eleganckich woni ze szczyptą ekstrawagancji. A wszystko to zamknięte w stylowym opakowaniu ozdobionym burgundowymi kropkami polka-dot i naturalnymi wiosennymi kwitami myląco przypominającymi prawdziwe.

Kto nie chciałby posiadać takiego talizmanu na zawsze...?