"Są pozbawione cudownej beztroski". Anna Popek podważa prawa kobiet do aktywności zawodowej

| Aktualizacja:

Chciałabym mniej pracować i mieć więcej dzieci - mówi dziennikarka. Choć pracę w telewizji uważa za swoje powołanie, wolałaby się bardziej poświęcić rodzinie. Zdaniem gwiazdy znaczna część kobiet nie odnajduje szczęścia w karierze zawodowej, do pracy poza domem zmusza je jednak sytuacja ekonomiczna. Anna Popek uważa także, że polskie społeczeństwo przechodzi obecnie okres kompromitacji feministycznych postulatów zmuszających kobiety do samodzielności.

wróć do artykułu
  • ~rex
    (2017-12-05 14:49)
    Kompletna idiotka która uwierzyła że jest jakimś autorytetem.
  • ~bbb
    (2017-12-05 13:41)
    A cóż stoi na przeszkodzie, do domu , do dzieci marsz.
  • ~yes, it is
    (2017-12-05 14:18)
    Mądra kobieta. Solidaryzuję się z takimi poglądami od lat. Życie byłoby o wiele bardziej bezstresowe
  • ~anon
    (2017-12-05 19:37)
    Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kobieta zajęła się domem. To już nie PRL - nie ma obowiązku pracy. A poza tym - witam w realiach świata męskiego. Czy autorka wierzy, że mężczyźni nie potrzebują, cytując, "swojego miejsca w świecie, ciepła, bliskości drugiej osoby" oraz, że nie odczuwają stresu i zmęczenia z powodu pracy?
  • ~jerrypat
    (2017-12-05 18:15)
    ladnie powiedziane i prawda.
  • ~janwał
    (2017-12-05 16:08)
    A kto to jest ta pani i dlaczego jest cytowana? Wygląda i mówi jak kulson, ale nie znam jej bliżej więc nie chcę przesądzać...
  • ~Trzeba wreszcie powiedzieć wprost -
    (2017-12-05 18:49)
    , że te wszystkie Jandy, Szczuki, Janiony, Środy, Wellmany, Staniszkisy i Stalińskie to są nieużywane, przeterminowane najemne hurysy ze zbankrutowanych politycznych haremów! Okres gwarancyjny minął zaledwie dwa lata temu! Ceny przystępne - no bo skoro stać nawet Michnika?!
  • ~brrr..... z zimnej Norwegii
    (2017-12-05 22:10)
    Pani A. Popek ma racje ----- NIESTETY wy FEMINO/FSZYSTKI POtraciliscie wszystkie Zdrowe mysli POniewaz uwierzyliscie, ze wasz C**litorys to 30 centymetrowy bolec.... :)))
  • ~On
    (2017-12-11 15:03)
    Slomka i d i o t k a !
  • ~Stefano
    (2018-02-05 00:02)
    Brawo Pani Anno ! Te wszystkie damy wyzwolone , są pomylone ! Do garów , mieć i wychowywać dzieci , a nie rozrabiać ,nie mądrzyć się , nie kodować ! Co , nie chce się pracować ?

Może zainteresować Cię też: