ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA NAJBLIŻSZYCH

Kochani,

niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia będzie dla Was okresem spokoju, radości i pozytywnego myślenia. Niech bliskość wyjątkowych osób, z którymi je spędzicie, dostarczy Wam siły na podjęcie wyzwań nowego roku i mierzenie się ze wszystkim, z czym przyjdzie Wam się mierzyć. Niech niezwykłe chwile na długo zostaną w Waszej pamięci i będą źródłem niepokonanej woli czynienia życia piękniejszym każdego dnia.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA ZNAJOMYCH

Reklama

Radości, spokoju, miłości najbliższych, odpoczynku od zgiełku codzienności i wielu powodów do wspominania wyjątkowości grudniowych chwil - tego Wam życzymy z okazji Bożego Narodzenia!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Niech czas nadchodzących Świąt napełni Was wiarą w piękno świata, lepsze jutro i dobro wszystkich dookoła - tego Wam życzymy na Boże Narodzenie 2016!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE SMS

Reklama

Świątecznej radości z czasu spędzonego z wyjątkowymi ludźmi i w wyjątkowej atmosferze - pięknego Bożego Narodzenia!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE E-MAIL

Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dostarczą Ci wszystkich tych emocji, na które na mamy czasu pochłonięci codziennością. Bądź blisko z bliskimi. Niech wrogowie przestaną nimi być, a ci, których pragniesz oswoić, niech spojrzą na Ciebie łaskawie... Wyjątkowej świątecznej atmosfery!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE UNIWERSALNE

Niech ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia napełni Was spokojem, przyniesie nadzieję i dobro oraz da siłę na piękne wejście w kolejny Nowy Rok.