W czasie Świąt Bożego Narodzenia, poza ubraniem choinki, przygotowaniem dwunastu dań i kupowaniem prezentów, musimy pamiętać, że spotykamy się z całą rodziną i przyjaciółmi. Należy więc wyglądać świątecznie i szykownie.
Pamiętajmy, aby nie przesadzić, to jeszcze nie jest sylwester. Możemy się błyszczeć, ale nie bardziej niż choinka. Warto pomyśleć o stroju chociaż dzień przed Wigilią, aby tego dnia przed kolacją już tylko założyć przygotowaną kreację. Dla wiecznie pędzących kobiet, lepiących uszka, pierogi i inne pyszności polecam sukienki. Najwygodniejsze rozwiązanie, nie musimy martwić się o spódnicę czy bluzkę.

Reklama

Oto kilka propozycji:

Sukienki
Błyszcząca sukienka, z dołem w kształcie bombki, dodatkowo piękna kokarda zaznaczy talię każdej sylwetce .

Media


Bordo i czerń, na wieczór Wigilijny w sam raz, klasyczna sukienka odpowiednia dla kobiet o budowie klepsydry. Połączona z czarnymi rajstopami i szpilkami będzie wyglądać bardzo elegancko.

Media


Kobaltowa sukienka podkreśli urodę zarówno u blondynek jak i u brunetek. Falbany u góry sukienki sprawiają, że jest to fason dla Pań z większymi biodrami. Szersza góra zrównoważy sylwetkę.

Media

Chciałam zaznaczyć, że w ciągu kilku dni Świąt planuję zrezygnować ze spodni, w których spędzam prawie każdy dzień. Nie namawiam do dress code-owych zestawów, ale sukienki, spódnice, bluzki, sweterki, żakiety w Boże Narodzenie - czemu nie?


A teraz kilka zestawów dla Pań, które mogą sobie pozwolić oderwać się od Wigilijnych przygotowań i poświęcić chwilę na ubiór.

Zestaw 1:
Buty:

Media

Bluzka:

Media

żakiet

Media

Spódnica:

Media


Zestaw2.


Bluzka

Media


buty

Media

Pamiętajmy, aby sukienki i spódnice nie były zbyt ciasne dwanaście potraw to wyzwanie!

Media

Wspaniałych Świąt oraz pięknych prezentów pod choinką!

Gosia Kuniewicz
z firmy Osa Osobista Stylistka
www.personalstylist.pl