Po pierwsze, nie płacimy dodatkowych kosztów wysyłki, bo zamawiamy jeden produkt. Po drugie, mamy pewność, że toner nie zniszczy naszej drukarki – jak zapewnia HP, oryginalne materiały eksploatacyjne zostały zaprojektowane razem z urządzeniami, nie będzie więc problemów ani z montażem, ani z funkcjonalnością. Po trzecie, firma HP zadba o darmowy recykling naszych starych kaset. Do tego, w razie, gdy pierwszy toner się skończy, firmie nie grozi przestój, w czasie, gdy pracownicy próbują gorączkowo zorganizować nowe kasety.
Do wyboru mamy różne rodzaje wkładów laserowych z kolorowym lub czarnym tonerem. Jeden z wybranych zestawów HP126A, składa się z trzech kaset z błękitnym, purpurowym i żółtym tonerem. Kosztuje on 737 zł brutto, co daje nawet dwudziestoprocentową oszczędność. Dwupak wkładu HP78A z czarnym tonerem kosztuje 654 zł brutto, co również daje wymierne oszczędności. Należy jednak pamiętać że jest aż 8 różnych zestawów multipacków kompatybilnych z 37 drukarkami.

Reklama

Dodatkowo oryginalne tonery HP to bezpłatny recykling – oddaj pusty wkład do HP za darmo, a my poddamy go ponownemu przetworzeniu. Więcej o programie na www.hp.com/recycle

Sprawdź czy twoja firma może bezpiecznie drukować więcej za mniej - www.hp.pl/multipacki