Uwaga! Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Anuluj Zobacz stronę
Warszawa

5 mało znanych faktów na temat waginy

19 maja 2015, 09:13
1. Łechtaczka, która jest elementem waginy, jest dwa razy bardziej unerwiona, niż penis mężczyzny. Znajduje się na niej około 8000 zakończeń nerwowych - na członku "tylko" około 4000.
1. Łechtaczka, która jest elementem waginy, jest dwa razy bardziej unerwiona, niż penis mężczyzny. Znajduje się na niej około 8000 zakończeń nerwowych - na członku "tylko" około 4000. / Shutterstock
Pochwa nie jest narządem, któremu poświęca się wiele uwagi. Penisy się opisuje, kategoryzuje, analizuje ich krzywizny i rozmiary. Dlaczego waginy budzą mniejsze zainteresowanie, niż członki, skoro są wcale nie mniej ekscytujące w swej budowie i funkcjonalnościach? Potrzebujecie dowodów? Oto one.
Tematy:
Seks seks bez tabu pochwa wagina

Powiązane

Komentarze(25)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Alfred Nobel
  2015-05-20 07:21:53
  Odkrycia na miarę Dziennika.
  Łechtaczka jest unerwiona, pochwa ma zdolność rozciągania się... Rzeczywiście bardzo odkrywcze. Nobel normalnie!!!
  Proponowałbym jeszcze jedno zdjęcie z opisem że kobiety w ogóle posiadają ten narząd.
  2
 • Władysława
  2015-05-19 23:20:26
  Witam. Pragnę poinformować, że uwielbiam seks analny. Dziękuję za uwagę. Władysława
  4
 • prof.B.Gabka
  2015-05-20 04:58:45
  A gdzie sie podzialy te stare polskie okreslenia ,opisujace w piekny sposob
  ten piekny i jakze interesujacy mezczyzn,fragment kobiecego ciala.
  Gdzie tam "vaginie" do polskiej "kuciapci","truskaweczki'"szufladki""zlotej klateczki"ze wspomne kilka.Wasz opis przejawia brak szacunku dla kobiet .
  Z uplywem czasu.kiedy krew krazy wolniej,kiedy inne czynnosci fizjologiczne zaczynaja wysuwac sie na czolo,a sprawy rozrodcze przejmuje mlode pokolenie
  damska "picze",traktuje sie tak samo jak kazda inna czesc ciala.Oby tylko byla zdrowa.Wypracowania w waszym stylu preferuja juz tylko perwerci wszelkiej masci.
  1
 • darwino bambino
  2015-05-20 03:34:08
  łechtaczka zdecydowanie nie jest częścią waginy (pochwy). Jest natomiast częścią sromu (wulwy) czyli zewnętrznych organów płciowych. Łechtaczka jest odpowiednikiem penisa u kobiet, ale jest o wiele bardziej wrażliwa na impulsy, mając około 8000 zakończeń nerwowych zaś penis 'tylko' 4000.
  1
 • eródyta
  2015-05-26 01:35:42
  moje rzycie stracilo sens
  1
 • Wacek
  2015-05-19 23:18:03
  Internauta pisze:"pokazcie vagine pierwszej damy". Błagam N I E !!!
  0
 • wiesio
  2015-05-21 23:19:07
  a propo tej rosjanki co pis-da podnosi 15 km, ja na chu- ju potrafię unieść pełne wiadro wody...
  5
 • wentyl
  2015-05-19 23:26:34
  Wiemy ze pochwa ma ogromne mozliwosci rozciągania. Udowodniła nam to rosyjska władczyni Katarzyna w swojej carskiej stajni
  2
 • ewa koby
  2015-05-21 20:45:58
  seks to nie orgazm to blogo stan ewa koby
  1
 • vh
  2015-06-08 18:27:44
  hehe dodam tylko ze skad ten dziwny wniosek o tym ze pochwy sa mniej interesujace- akurat mnie jako przecietnego facet vagin interesuje daleko bardziej niz penis... serio - vagina (oczywiscie jej wlascielka a nie sama wylacznie vagina) jest dla mnie podniecajaca w przeciwienstwie do penisa nawet wlasnego.
  2
 • konstytucjonalista
  2015-05-20 00:49:12
  Bul...Bulu...bóló...bul...

  Kandydat Komorowski jest mocny nie mocą swojej inteligencji i osobowości ale jedynie mocą;

  instytucji państwa, urzędów i służb, które wykorzystuje w kampanii wyborczej, wsparciem "ciągle żywych", mających potężne wpływy i rozliczne kontakty WSI oraz prorządowych mediów, które tylko z nazwy są polskie a zarządzane są w większości przez obcy kapitał i sterowane przez zagraniczne, wrogie państwowości polskiej ośrodki propagandy, dywersji i wojny ideologicznej.

  W porównaniu do gruntownie wykształconego i inteligentnego Andrzeja Dudy kandydat Komorowski to miernota czytający z kartek jakie mu piszą, bo sam nawet pisać porządnie nie potrafi a co dopiero przemawiać z pamięci.

  Najwyraźniej potrzebuje korepetycji z języka polskiego. Świadczy o tym jego wpis do księgi kondolencyjnej ambasady Japonii, w którym zapewnia w imieniu Polaków, że łączy się z Japończykami "w bulu" i "nadzieji". Fragment tego wpisu emitowany był w telewizji TVN 24, gdzie wyraźnie widać było powyższe błędy ortograficzne. Tymczasem Polska Agencja Prasowa zaprezentowała w swoim serwisie poprawioną wersję wpisu. "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - tak rzekomo wygląda według PAP wpis, jaki Komorowski zamieścił w księdze kondolencyjnej w ambasadzie Japonii. Taka sama wersja była także w serwisie "Gazety Wyborczej".

  Kompromitująca pisownia to kolejna wpadka prezydenta po tym, gdy w lutym podczas spotkania z przedstawicielami Związku Polaków na Litwie, nie zważając na kierowaną do niego mowę powitalną, zajął się talerzem z przekąskami. Do "dokonań" obecnego prezydenta RP można również zaliczyć m.in. opowiedziany dowcip podczas grudniowej wizyty w Stanach Zjednoczonych, który został zrozumiany jako kwestionowanie wierności żony prezydenta Baracka Obamy - Michelle.

  Co ciekawe, błędnej pisowni prezydenta nie dopatrzyli się najwyraźniej urzędnicy jego kancelarii. Zdjęcie z "bykami" figurowało kilka dni na jej oficjalnych stronach internetowych. No cóż, można tę sytuację podsumować, parafrazując słowa samego Komorowskiego: "Jaki prezydent, taka kancelaria".  KANDYDAT POWSI-PSL, PATRON WSI, KOMOROWSKI UDOWODNIŁ, ŻE ON SIĘ NIE ZMIENIA, ON JEST NIEREFORMOWALNY JAK PUTIN; ON NIE JEST W STANIE SIĘ ZMIENIĆ !

  Komorowski, kandydat kliki POWSI - PSL, trzymającej władzę w Polsce, udowodnił, że jest taki pazerny na tą drugą kadencję na fotelu prezydenckim, że po PSL-u gotów z diabłem kontrakt podpisać bo z WSI współpracę podpisał pewnikiem przed laty !

  Ale to się psu na budę zda. Bo Polacy się na nim poznali; Komorowski stracił wiarygodność; dostał w pierwszej rundzie prztyczka w nos a w drugiej rundzie, głosując 24 maja 2015 Polacy zasadzą mu kopa w ... i wreszcie wykopią go z fotela do którego chce się przyspawać !
  Apage satanas !


  PRZECIE KOŃ JAKI JEST KAŻDY NIE TYLKO WIDZI ALE I SŁYSZY, CODZIENNIE SŁUCHAJĄC BEZCZELNYCH, PEŁNYCH PYCHY, WYPOWIEDZI KANDYDATA TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ KLIKI POWSI-PSL, ZWŁASZCZA, ŻE TEN KOŃ JAK ŻADEN INNY NIE TYLKO RŻY ALE WYDZIERA SIĘ,
  I WRZESZCZY, DOBRZE, ŻE JESZCZE NIE GRYZIE ...!!!


  - NIE JEST WAŻNE ABY ROBIĆ COKOLWIEK - WAŻNE JEST ABY TO CO ROBIMY ROBIĆ DOBRZE.


  - SĄ BŁĘDY, KTÓRYCH NICZYM NIE MOŻNA USPRAWIEDLIWIĆ.


  JEDNYMI Z NAJWAŻNIEJSZYCH BŁĘDÓW I WAD KANDYDATA KOMOROWSKIEGO SĄ MIĘDZY INNYMI;


  - NIEWYOBRAŻALNA, PYCHA, BEZCZELNOŚĆ, ZAROZUMIAŁOŚĆ, ZADUFANIE W SOBIE, LEKCEWAŻENIE INNYCH NP. KONKURENTÓW DO FOTELA PREZYDENCKIEGO, WYBRANYCH PRZEZ NARÓD A ZATEM LEKCEWAŻENIE NARODU,


  - LEKCEWAŻENIE ADWERSARZY POLITYCZNYCH,


  - LEKCEWAŻENIE URZĘDU PREZYDENTA, LEKCEWAŻENIE OSOBY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ PROF. LECHA KACZYŃSKIEGO, LEKCEWAŻENIE I OBRAŻANIE PAMIĘCI I CZCI TRAGICZNIE ZMARŁEGO LECHA KACZYŃSKIEGO CO JEST NIEZGODNE Z POLSKĄ I W OGÓLE SŁOWIAŃSKĄ, KULTURĄ, MENTALNOŚCIĄ, ZWYCZAJEM I OBYCZAJEM CO JEST NIEWYOBRAŻALNE DLA WIERZĄCYCH JAKIEJKOLWIEK WIARY, W TYM KATOLIKÓW A TAKŻE DLA NIEWIERZĄCYCH, DLA ATEISTÓW.


  - BŁĘDEM, KANDYDATA KOMOROWSKIEGO, KTÓRY NIE MOŻE BYĆ NICZYM USPRAWIEDLIWIONY JEST TO, ŻE KOMOROWSKI W OKRESIE SWOJEJ PREZYDENTURY ANI NAWET TERAZ, W CZASIE KAMPANII WYBORRCZEJ NIE PRZEPROSIŁ POLAKÓW, NIE ZAKOŃCZYŁ "WOJNY POLSKO-POLSKIEJ", ROZPĘTANEJ PRZEZ DONALDA TUSKA PO KLĘSCE WYBORCZEJ W 2005 ROKU, GŁÓWNIE PRZECIW KACZYŃSKIM I PiS ORAZ MILIONOM ICH ZWOLENNIKÓW I WYBORCÓW.


  - KOMOROWSKI STALE KŁAMIE I OSZUKUJE POLAKÓW; CO INNEGO MÓWI I KAŻE WYPISYWAĆ NA SZTANDARACH, POKAZYWAĆ NA SPOTACH A CO INNEGO ROBI. JEST JEDNYM Z INSPIRATORÓW, AKTYWNYCH UCZESTNIKÓW I FILARÓW "WOJNY POLSKO - POLSKIEJ"; OD JEJ POTWIERDZENIA
  I UTWIERDZENIA, ROZPOCZĄŁ SWOJĄ KAMPANIĘ PREZYDENCKĄ W 2010 ROKU. STALE MÓWI
  O ZGODZIE ALE STALE DZIELI POLAKÓW, OBRAŻA ICH I PONIŻA. PATRZY NA NICH "Z GÓRY". ZACHOWUJE SIĘ TAK, JAKBY PREZYDENTURA, NA KOLEJNĄ KADENCJĘ NALEŻAŁA MU SIĘ
  Z URZĘDU, JAKBY NIE MUSIAŁ O NIĄ ZABIEGAĆ, ZAPOMINA, ŻE KANDYDUJĄC NA URZĄD JEST TYLKO KANDYDATEM JAK INNI.


  - KANDYDAT KOMOROWSKI, DENERWUJE SIĘ, IRYTUJE I ZAPOMINA - TYCH, KTÓRZY W RAMACH PRAW WYBORCZYCH I ZASAD KAMPANII WYBORCZEJ, WYRAŻAJĄ NIECHĘĆ WOBEC JEGO KANDYDATURY, PRZEZYWA KRZYKACZAMI, DEMAGOGAMI, FRUSTRATAMI - NIE BACZĄC NA TO, ŻE SAM NIE SZANUJĄC INNYCH, NIE SZANUJĄC POLAKÓW, NIE SZANUJĄC NARODU, SWOJEGO SUWERENA, WRZESZCZY NA POLAKÓW, WYKRZYKUJE, DZIELI ICH, PRZEZYWA I OBRAŻA.


  PREZYDENT - TO GŁOWA PAŃSTWA, NAJWAŻNIEJSZA OSOBA W PAŃSTWIE ALE PREZYDENT SPRAWUJĄC SWÓJ URZĄD POWINIEN PAMIĘTAĆ, ŻE SPRAWUJE TEN URZĄD NIE DLA SIEBIE, NIE DLA SWOJEJ PARTII POLITYCZNEJ ALE DLA NARODU, KTÓRY GO NA TĘ FUNKCJĘ WYWYŻSZYŁ, POWINIEN PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE NARÓD JEST JEGO SUWERENEM, SPRAWOWANIE FUNKCJI PREZYDENTA POWINIEN ROZUMIEĆ, TRAKTOWAĆ I WYPEŁNIAĆ JAKO JEGO MISJĘ, SŁUŻEBNĄ WOBEC NARODU, WYPEŁNIAĆ JĄ ZE WSZYSTKICH SWOICH SIŁ, JAK NAJLEPIEJ POTRFAFI, KIERUJĄC SIĘ JEDYNIE PRAWAMI USTANOWIONYMI PRZEZ NARÓD, WOLĄ, DOBREM I POŻYTKIEM NARODU A NIE PRYWATĄ CZY POŻYTKIEM PARTII. POWINIEN GODZIĆ WSZELKIE WAŚNIE, JEDNOCZYĆ NARÓD, I JEDNOCZYĆ SIĘ Z NARODEM.

  TAKIM PREZYDENTEM BĘDZIE ANDRZEJ DUDA.
  3
 • belzebub
  2015-05-20 15:25:42
  do konstytucjonalista
  Boże szkoda czasu na te bzdety _- lekaren koniecznie i szybko!!!
  0
 • izi
  2015-05-19 16:05:25
  Mitologia feministek
  0
 • Marian UK
  2015-05-19 16:16:29
  Przy trzeciej ciekawostce wystrzeliłem!
  0
 • olo
  2015-05-19 17:11:50
  no nie przy jedzeniu !
  0
 • causa10
  2015-05-19 17:53:43
  Jeszcze trochę , a dowiem się , że na jej krańcu jest nerw pubomutorius . Ech "pisorze"
  0
 • bronek
  2015-05-19 21:16:47
  a taka presydentofa to ma te wachine jak słonica z warszawskiego zoo
  1
 • lech aka bolek
  2015-05-19 21:17:37
  pokazcie wagine pierwszej damy
  0
 • czepiajew
  2015-05-19 21:24:26
  tylko 5 ?!
  kurcze, koniec świata czy co, że tak w biały dzień i niemal publicznie o vaginie ?!
  przypominam, że za przedmiotowe traktowanie kobiet i ich narządów grozi więzienie !
  0
 • darwino bambino
  2015-05-20 03:34:06
  łechtaczka zdecydowanie nie jest częścią waginy (pochwy). Jest natomiast częścią sromu (wulwy) czyli zewnętrznych organów płciowych. Łechtaczka jest odpowiednikiem penisa u kobiet, ale jest o wiele bardziej wrażliwa na impulsy, mając około 8000 zakończeń nerwowych zaś penis 'tylko' 4000.
  0
 • penis
  2015-05-24 16:31:02
  ja wiem najwiecej o vaginie, ja.. penis!
  0
 • kxx
  2015-05-29 15:46:21
  odp.dla ...~eródyta; cytat"moje rzycie stracilo sens" ...sens powróci jak opanujesz gramatykę:)
  0
 • fduPO im
  2015-05-22 21:28:30
  Komowski kaput !!
  wpadł w PiSdu Koparki !!!
  3
 • co tam rosjanka
  2015-05-22 21:26:16
  Wiesio13 bicz na PISmatołki, ta transwecytka,
  PiSdu TIRa POciągnęła !!!
  3
 • PUSSY
  2017-10-28 20:29:32
  NIC O VAGINIE BO TO PONIŻANIE, PODMIOTOWE TRAKTOWANIE, ZAWSTYDZANIE KOBIET A TO NIEDOPUSZCZALNE W RÓWNYM TRAKTOWANIU I WOLNOŚCI SŁOWA I PRZEKAZU. DLATEGO TYLKO MĘSKIE ORGANY SĄ DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO. O TYCH MĘSKICH ART. JEST DLA WSZYSTKICH A O DAMSKICH OD 18 LAT. TO SEKSIZM I PONIŻANIE FACETÓW ALE KOGO TO OBCHODZI , FACET TO ŚMIEĆ PAJAC DO ZABAWY.
  0

Zobacz więcej