Warszawa

Co ulubione słodycze mówią o seksualnej naturze kobiety?

3 października 2014, 08:59
Kobiety, które są amatorkami lizania, stwarzają pozory niewinnych, co działa na mężczyzn jak magnes, ale w rzeczywistości te panie są zadziorne, figlarne i umieją szybko przejmować kontrolę na tym, co dzieje się w łóżku.
Kobiety, które są amatorkami lizania, stwarzają pozory niewinnych, co działa na mężczyzn jak magnes, ale w rzeczywistości te panie są zadziorne, figlarne i umieją szybko przejmować kontrolę na tym, co dzieje się w łóżku. / Shutterstock
Gdyby zapytać kobiety o to, czy lubią słodycze, większość z nich na pewno odpowiedziałby twierdząco. Co prawda mało która od razu wskazałaby swój ulubiony rodzaj, ale po dłuższym zastanowieniu na pewno każdej udałoby się wskazać słodycz, której jedzenie sprawia jej największą przyjemność. Portal oFeminin.pl przeanalizował zależności między tym, jakie słodycze lubią panie a ich temperamentem seksualnym i łóżkowymi preferencjami. Oto, co udało się ustalić.
Tematy:
preferencje seksualne orgazm stosunek seksualny seks be ztabu Seks

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej