Uwaga! Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Anuluj Zobacz stronę
Warszawa

Bielizna erotyczna dla niewtajemniczonych w 7 odsłonach

28 lutego 2014, 08:55
Większość z nas choć raz w życiu marzyła o zabawie w przebieranki. Można wcielić się w postać niegrzecznej pielęgniarki, ostrej policjantki, słodkiej stewardessy, uwodzicielskiej uczennicy, zmysłowej pokojówki, profesjonalnej call-girl, erotycznej niewolnicy. Tak wielu o tym myślało, a tak niewielu odważyło się spróbować. Założenie stroju erotycznego wymaga bowiem otwartości, zaangażowania i niezbędnej w takich sytuacjach dozy pewności siebie. Jeżeli obawiasz się, czy dobrze wypadniesz i czy oboje z partnerem będziecie się dobrze bawić, pamiętaj, że każdą nowość należy wprowadzać małymi krokami. Nie od razu Rzym zbudowano. Dlatego wszystkim, których kuszą pikantne zabawy w strojach erotycznych, przyda się 7 podpowiedzi, które pomogą wprowadzić je do każdej sypialni. Za ich opracowanie dziękujemy Joannie Keszce - ekspertce w dziedzinie kobiecej seksualności i właścicielce pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i par.
Większość z nas choć raz w życiu marzyła o zabawie w przebieranki. Można wcielić się w postać niegrzecznej pielęgniarki, ostrej policjantki, słodkiej stewardessy, uwodzicielskiej uczennicy, zmysłowej pokojówki, profesjonalnej call-girl, erotycznej niewolnicy. Tak wielu o tym myślało, a tak niewielu odważyło się spróbować. Założenie stroju erotycznego wymaga bowiem otwartości, zaangażowania i niezbędnej w takich sytuacjach dozy pewności siebie. Jeżeli obawiasz się, czy dobrze wypadniesz i czy oboje z partnerem będziecie się dobrze bawić, pamiętaj, że każdą nowość należy wprowadzać małymi krokami. Nie od razu Rzym zbudowano. Dlatego wszystkim, których kuszą pikantne zabawy w strojach erotycznych, przyda się 7 podpowiedzi, które pomogą wprowadzić je do każdej sypialni. Za ich opracowanie dziękujemy Joannie Keszce - ekspertce w dziedzinie kobiecej seksualności i właścicielce pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i par. / Shutterstock
- Zabawa w stroju erotycznym jest jak specjalność zakładu w seksualnym menu. Jest kwintesencją wszystkiego najpikantniejszego, co mamy do zaoferowania w łóżku sobie i partnerowi. To strój balowy w sypialni, psychoterapia i magnetyczny seksapil w jednym - mówi Joanna Keszka z www.LoveStore.Barbarella.pl. Ziemia niekoniecznie musi przestać się kręcić, jeśli nigdy nie zdecydujesz się na włożenie kusego fartuszka napalonej pokojówki czy profesjonalnego stroju lubieżnej stewardessy. Jednak w dobry seks wpisana jest odrobina szaleństwa, a strój erotyczny ułatwia nam poddanie się jej wyzwalającej mocy.
Tematy:
stosunek seksualny seks be ztabu bielizna erotyczna gadżety erotyczne Seks orgazm

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • mimi
    2014-02-28 15:11
    Trzeba mieć piękne, wygimnastykowane ciało. Większość kobiet się do tego nie nadaje. Nawet te młode, zwłaszcza gdy wyglądają jak spasione foki.
    2
    zgłoś

Zobacz więcej