Hegemonię południowego temperamentu potwierdza niemal ¾ respondentów. Jedna osoba na cztery za najlepszych kochanków uznaje Brazylijczyka i Włoszkę. Niewiele mniej natomiast – Włocha i Brazylijkę. Zgodnie z wynikami ankiety C-date.pl Południe dystansuje Północ. Rozgrywka o trzecie i czwarte miejsce odbywa się w zamkniętym przez Francję i Hiszpanię gronie – płonne więc starania ambitnych: Szweda i Niemki.

Kto wypadł w badaniu najsłabiej? O dziwo, kraj słynący z produkcji najsmaczniejszego afrodyzjaku – czekolady. Belgia uplasowała się w rankingu na mało zaszczytnym ostatnim miejscu. Wbrew temu Belgowie deklarują dużą częstotliwość stosunków seksualnych – podobnie jak ogniści Włosi i Brazylijczycy. Według badań C-date.pl co piąty z nich przyznaje, że seks uprawia codziennie.

Nie bez powodu najpopularniejsze karnawały świata odbywają się w miejscach, których mieszkańcy zdobyli pierwsze miejsca w rankingu: w Rio de Janeiro i Wenecji. Czy w kusym bikini, czy za teatralną maską temperament południowca zwycięża w boju o tytuł najlepszego kochanka/kochanki. Odwieczny porządek erotycznej rywalizacji zostaje niezachwiany, mimo że Północ nie poddaje się zbyt łatwo.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!