Odnajdź w sobie wulgarną dziewczynę, która jęki w sypialni zastępuję ostrymi słowami, zachęca partnera do zbliżenia delikatnymi ugryzieniami (najlepiej w ucho, bo to bardzo erogenna strefa) i krzyczy do woli, kiedy jest jej naprawdę dobrze!

Zaskocz partnera propozycją zbliżenia w najbardziej nietypowymi miejscu i momencie. Mężczyzna będzie zachwycony, gdy odciągniesz go od przygotowywania obiadu czy sprzątania i zaprowadzisz do sypialni.

W środku dnia, zupełnie niespodziewanie, zrób zdjęcie swojego dekoltu lub ust i prześlij je partnerowi z opisem w rodzaju "nie mogę się doczekać naszego spotkania". Kiedy się zobaczycie, on na pewno będzie wiedział, co ma robić.

Przed tradycyjnym i nudnym już wieczornym pójściem do łóżka weźcie razem prysznic. Igraszki w strugach wody skutecznie Was rozgrzeją.

Zaskocz partnera i np. gdy będziecie się rano żegnać, połóż jego dłoń na swojej piersi lub pośladkach, informując jednocześnie, że już nie możesz się doczekać wieczoru.

W dniu w którym wracasz do domu wcześniej, przywitaj partnera... nago. To na pewno obudzi w nim dzikie żądze.

Nie wchodź do łóżka we flanelowej piżamie, w której jest Ci ciepło. Otul się jedynie sznurem pereł lub naszyjnikiem z cukierków. On na pewno to doceni.

Obejrzyjcie razem film erotyczny albo poczytajcie wspólnie ogłoszenia o takiej treści. To może być świetny początek naprawdę dzikiego seksu.

Opuśćcie łóżko i kochajcie się w kuchni, łazience, na korytarzu. Może nie będzie tak wygodnie, ale na pewno goręcej!

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy powiedzieć partnerowi o zdradzie?