Seks z osobą z wirusem HIV? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o ryzyku zakażenia!

| Aktualizacja:

Seks bez prezerwatywy z osobą zarażoną wirusem HIV? Śmiertelne ryzyko! Śmiertelne, ale jak duże? Jakie są możliwości jego zminimalizowania – szczególnie, gdy jesteśmy w stałym związku z nosicielem? Na te pytania odpowiada nowe studium. Sprawdź, co musisz wiedzieć o ryzyku zakażenia HIV droga płciową!

wróć do artykułu
 • ~Liss
  (2017-09-07 07:16)
  I właśnie w tym problem, że sex bez zabezpieczenia to nie tylko problem ciąży. To też spore zagrożenie chorobami wenerycznymi. To szczególnie problem potencjalnego zakażenia HIV, ponieważ około połowa nosicieli w ogóle nie ma o tym pojęcia, a sam wirus może być bezobjawowy. Jeśli już uprawiasz seks bez zabezpieczeń ze stałym partnerem (inna opcja to rosyjska ruletka), warto wcześniej się zbadać. W tej chwili można już nawet kupić test do robienia w domu typu Quickhivtest, jeśli nie chcecie iść do laboratorium.
 • ~miłek
  (2013-02-23 18:39)
  Dokładnie zgadzam się z waszymi wypowiedziami. To kobiety częściej zarażają mężczyzn ze względów społecznym. Jeżeli taka Pani pracuje w agencji towarzyskiej i ma Hiv to jest w stanie zarazić tysiące mężczyzn.
 • ~JA
  (2012-02-28 08:19)
  " Mężczyźni zarażają partnerki dwukrotnie częściej (...) Wynika to zdwoch czynnikow, koncentracja racja wirusa we krwi mężczyzn jest mniejsza," JAK SIE NIE WIE CO SIE PISZE TO LEPIEJ ZAJAC SIE SADZENIEM BURAKOW!
 • ~USA
  (2012-02-28 08:15)
  " Mężczyźni zarażają partnerki dwukrotnie częściej niż kobiety swoich partnerów. Wynika to z dwóch czynników. Koncentracja wirusa we krwi mężczyzn jest mniejsza, a podatność kobiet dodatkowo wzrasta ze względu na większą częstość zachorowań na opryszczkę narządów płciowych, która zwiększa ryzyko zakażenia" TO ZDANIE NIEMA SENSU I JAK ZWYKLE DEGRADUJE CALY ARTKUL !!!

Może zainteresować Cię też: