Wszystkie elementy kolekcji zostały w całości zaprojektowana przez projektantkę. modele można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, dana rzecz może być traktowana jako bluza lub sukienka w zależności od sposobu noszenia. Ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór, a bluzie charakteru nadadzą zmysłowo wystające kolorowe ramiączka bielizny. Wielofunkcyjność ma być jedną z kluczowych cech tej kolekcji.

Reklama

Sezon wiosna lato 2012 będzie sezonem premierowym nowej marki stworzonej przez Ewę Minge oraz markę bieliźniarską Esotiq. Kolekcja "Eva Minge & Esotiq" składa się z odzieży, bielizny i strojów kąpielowych.

Druga to relaks... Inspiracją kolekcji wiosna lato 2012 Minge & Esotiq był komfort, przyjemność i uczucie relaksu, jakiego doznają kobiety korzystając z usług Spa & Wellness.

Podczas tworzenia odzieży (tzw. linia outwearowa) projektantka zastosowała najwyższej jakości europejską wiskozę. Uwagę zwraca niestandardowe wykorzystanie zamków. Klasycznego marynistycznego charakteru kolekcji nadają kolory: krem z czernią oraz złoto łączone z granatem jak również obficie stosowne biało-czarne pasy.

Z kolei linia bielizny "Eva Minge & Esotiq" reklamowana jest jako cudo technologiczne. Składa się z modeli staników przepływowych dostosowujących się do kształtu piersi, bielizny bezszwowej oraz modeli w kolorach złoto-czarnych i czarno-czerwonych wykonanych z najwyższej jakości delikatnych koronek.

Stroje kąpielowe mają być uzupełnieniem odzieży outwearowej. Dominuje w nich kolor czarny oraz czerń łączona z bielą. Elementem nadającym niepowtarzalnego charakteru są ponownie zamki, kamienie ozdobne i złote akcesoria. Stroje zostały uszyte z włoskich atestowanych materiałów.

Kolekcja wiosna/lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych salonów Esotiq oraz salonach Eva Minge w Polsce i na świecie.