Firma Camaieu została całkowicie zauroczona pracami ilustratorki Antoinette-Fleur. Jej talent do wyrażania kobiecości i uroku „paryżanki” zachęcił Camaieu do wspólnego stworzenia minikolekcji oraz do powierzenia jej witryn w swoich 900 sklepach przez cały maj z okazji Dnia Matki.

Reklama

Antoinette-Fleur, najbardziej znana dzięki swoim portretom gwiazd w czasopiśmie Gala, tworzy dla Camaieu pełen lekkości i świeżości świat w letnich barwach, posługując się swoją charakterystyczną kreską. W ten sposób powstała limitowana mini kolekcja: T-shirt i torba, na których rozkwitają wielokolorowe kwiaty. To prawdziwa oda do kobiecości! Kolekcja jest dostępna e w sklepach Camaieu od 9 maja do 5 czerwca 2011 (ceny: 2x t-shirt - 64,90 PLN, torba - 89.90 PLN).

Media
Media

Antoinette-Fleur urodziła się w małym miasteczku na zachodzie Francji. Ponieważ rysowała przez cały czas i na wszystkim co wpadło jej w ręce, naturalną koleją rzeczy były studia na Akademii Sztuk Pięknych. Obecnie mieszka w Paryżu. Po wielu latach pracy w różnych biurach ds. stylu i u projektantów, aktualnie poświęca się własnej twórczości jako artystka i ilustratorka. Jej delikatne i barwne rysunki łączą w sobie energię oraz odświeżający i dynamiczny urok. Radosny, szykowny i pełen magii styl Antoinette-Fleur ; styl, który można określić mianem glamour, jest odzwierciedleniem poezji i uroku naszej epoki. Te lekkie i promienne klimaty cieszą nasze oczy!