Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak to wygląda, zanim ujrzy światło dzienne: Ada Fijał za kulisami nowej kampanii reklamowej

2 lutego 2016, 09:51
Duet LOFT37, Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, zgodnie twierdzą, że Ada jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też ikoną mody. - Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie z nutką szaleństwa i nonszalancji. Jest oryginalna, a przez strój podkreśla swoją indywidualność. Gdy zaczęłyśmy myśleć o wyborze ambasadorki, jako pierwsza przyszła nam do głowy. Wydaje nam się, że idealnie oddaje charakter i filozofię naszej marki - mówią projektantki.
Duet LOFT37, Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, zgodnie twierdzą, że Ada jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też ikoną mody. - Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie z nutką szaleństwa i nonszalancji. Jest oryginalna, a przez strój podkreśla swoją indywidualność. Gdy zaczęłyśmy myśleć o wyborze ambasadorki, jako pierwsza przyszła nam do głowy. Wydaje nam się, że idealnie oddaje charakter i filozofię naszej marki - mówią projektantki. / Media
Ada Fijał to aktorka znana z wyjątkowego poczucia humoru, dystansu do siebie i otaczającego ją świata, autorka cyklu filmików „DIY. Peszyn for Feszyn”. Od dawna zachwyca również swoim oryginalnym stylem, który doceniły założycielki firmy Loft37, wybierając Adę ją ambasadorkę swojej marki. Oto zdjęcia zza kulis powstawania kampanii.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda ada fijal loft37 styl styl gwiazd gwiazdy w reklamach
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama