Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Anna Lewandowska w kampanii Gilette Venus. Piękna i już!

26 marca 2015, 08:05
Prowadząc kampanię “Use Your And”, Gillette Venus namawia kobiety i młode dziewczyny, aby dostrzegły swój potencjał i wykorzystały swoje wyjątkowe i niezwykłe cechy. Kampania jest oparta na prawdziwych historiach kobiet, podkreślając więcej niż jeden aspekt kobiecości. W ramach kampanii, Gillette Venus wypuszcza nowe video “AND Stand”, aby wywołać globalną dyskusję i zainspirować kobiety do używania swoich ‘&’s’ – wszystkich cech i atrybutów, które sprawiają, że kobieta jest tym, kim jest. Klip przedstawia prawdziwe kobiety opowiadające swoje osobiste historie straconego potencjału z powodu szufladkowania.
Prowadząc kampanię “Use Your And”, Gillette Venus namawia kobiety i młode dziewczyny, aby dostrzegły swój potencjał i wykorzystały swoje wyjątkowe i niezwykłe cechy. Kampania jest oparta na prawdziwych historiach kobiet, podkreślając więcej niż jeden aspekt kobiecości. W ramach kampanii, Gillette Venus wypuszcza nowe video “AND Stand”, aby wywołać globalną dyskusję i zainspirować kobiety do używania swoich ‘&’s’ – wszystkich cech i atrybutów, które sprawiają, że kobieta jest tym, kim jest. Klip przedstawia prawdziwe kobiety opowiadające swoje osobiste historie straconego potencjału z powodu szufladkowania. / Media
Anna Lewandowska – została właśnie oficjalną ambasadorką marki Gillette Venus i częścią nowej kampanii marki „Use Your And”, która zachęca kobiety do uwalniania wewnętrznego potencjału i przeciwstawiania się narzucanym przez otoczenie etykietom.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl gwiazd gwiazdy w reklamach gwiazdy anna lewandowska zycie gwiazd uroda gwiazd
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Bobby33
  2015-05-20 17:22
  Piekna kobieta z charakterem. Mistrzyni karate ,za to Pani Aniu , szacunek.Cholota prosze sie nie przejmowac.
  0
  zgłoś
 • kopacz łże
  2015-05-01 05:09
  wstrętna
  0
  zgłoś
 • gg
  2015-04-06 12:26
  urocza i śliczna :)
  1
  zgłoś
 • gość
  2015-03-28 09:18
  Foto shop zadzialal.
  Ma potezne nogi, masywne uda a tu jak elf:)))))))))))))
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama