Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Palikot, Węglarczyk, Siwiec na otwarciu knajpy dla lemingów

19 kwietnia 2013, 20:33
Huczne otwarcie Taste Wilanów odbyło się 18 kwietnia.
Huczne otwarcie Taste Wilanów odbyło się 18 kwietnia. / Media
Otwarcie nowej restauracji odbyło się z pompą. Do nazywanego "lemingowem" miasteczka Wilanów zjechała się towarzyska śmietanka Warszawy. Wśród gości prym wiedli m.in. Janusz Palikot, Natalia Siwiec, Maja Sablewska czy Bartosz Węglarczyk.
Reklama
Reklama
Tematy:
taste wilanów Bartosz Weglarczyk restauracja Wilanów leming janusz palikot

Powiązane

Reklama

Komentarze(91)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Józef Moneta
  2013-04-20 11:41:00
  "elyta"...
  Wnusio stalinowskiego oprawcy, synuś szmalcownika, reszta , ..., ... .
  Ja też córci chrzciny robiłem na nowym Wilanowie
  0
 • ciach
  2013-04-20 19:50:30
  A skąd są te zdjęcia? Nie widać wnętrz, bo cały czas ktoś zasłania.
  0
 • snafu
  2013-04-20 11:42:16
  Wilanów, stanowiący rezerwuar tych osobników nazywany jest LEMINGRADEM a nie jak podano powyżej bezensownie "Lemingowem".
  0
 • vp
  2013-04-20 11:42:12
  Palikot to zwykła łajza i wpycha się wszędzie gdzie tylko może spodziewać się choćby najgłupszej notki.
  0
 • animadeusz
  2013-04-20 11:02:04
  Być dumnym z bycia idiotą HGWH! LOL
  0
 • Sikorszczak
  2013-04-20 00:37:41
  same *********
  0
 • Haja GRUndbaum
  2013-04-20 11:45:42
  To miasteczko zwane jest dalej zatoką czerwonych świń,a nie lemingowem.Zaproszeni goście dobitnie o tym świadczą
  0
 • Józef Moneta
  2013-04-20 11:45:50
  Wsiowa hołota , mordy proszą się o cegłe...
  0
 • otologiczny
  2013-04-20 11:48:03
  Danie główne "Szczawiowa" zamawiana jest obowiązkowo. Zakład bije się o złotą patelnię. hy hy hy
  0
 • Honorowy Moczodawca
  2013-04-20 04:30:51
  STRACH, STRACH, STRACH...


  Miarą przerazliwego i wciąż rosnącego strachu Tuska przed sprawiedliwoscią dziejową niech będzie specjalnie na zamowienie robiony "obrzynek", w ktory został wyposazony jego ochroniarz, a mianowicie jest to karabinek automatyczny SCAR o skroconej lufie, wyposazony w celownik laserowy i latarke, przystosowany do walki nawet w ciemnych ciasnych przestrzeniach i pomieszczeniach zamknietych, na przykład w korytarzach urzedow panstwowych, z przezroczystym magazynkiem dla łatwej oceny, ile jeszcze sztuk zostało w 30-nabojowym magazynku!
  Szybkostrzelność tego "cudownego remedium na wzmagający sie gniew 38-milionowego narodu" to 500 strzałow na minute.
  Przy załozeniu, ze wszystkie pociski trafiają w cel skutecznie, a zwały trupów nie zasłonią w pewnym momencie pola ostrzału - likwidacja wszystkich żywych nosicieli polskości (nienormalności) zajmie ochroniarzowi Tuska około 50 dni i nocy, przy założeniu, ze bedzie pracowal na 3 zmiany i że lufa sie nie przegrzeje!
  Jak wiemy - bohaterowie rewolucji pazdziernikowej do chłodzenia swoich "Maximow" używali swojego bohaterskiego moczu... ... ale nie jestem pewien, czy bohaterski strumien moczu bohaterskiego ochroniarza Tuska sięga takich wyżyn heroizmu?
  Poza tym producent broni nie podaje w instrukcji, czy jest możliwe jednoczesne prowadzenie ognia ciągłego i oddawanie moczu! Jest oczywiście wyjście z tej kłopotliwej sytuacji - Tusk będzie tylko oddawał mocz bezpośrednio na lufę, a ochroniarz będzie tylko strzelał... (para oczywiście w gwizdek!)
  Pozostaje jedynie kwestia nieprzerwanej dostawy napojów dla Tuska... (podobno bufetowa nie widzi tu najmniejszego problemu)
  To cudowne śmiercionośne cacko zostało zakupione rzekomo dlatego, ze "nieznany mezczyzna" (oczywiście bez swojej wiedzy i zgody) rzekomo groził Tuskowi śmiercią podczas jego cotygodniowych samotnych (incognito) zakupów w Biedronce!
  Zakupy podobno jak zwykle obejmowały dwa kilo mąki i paczkę makaronu!
  Tusk jest bowiem na specjalnej diecie, którą zalecał nam wszystkim w swoim slynnym świątecznym spocie reklamowym: prażucha z mąki i zapiekanka z makaronu. Dlatego nasz Umiłowany Przywódca tak zdrowo wygląda (chociaż taki nieco jakby chudy i wiotki... ...a i marynarka od Mira tak jakoś na nim wisi)!
  Ale na święta podobno zawsze wpada Szejnfeld z flaszką i z koszernymi filetami ze szczawiu panierowanego firmy "Manischevitz & Niesiołowski Co, Inc." i może się nam biedaczek ostatnio nieco poprawił tu i ówdzie...?
  PS.: Docelowe i trafne oddawanie moczu idzie Tuskowi podobno coraz lepiej...
  I dlatego coraz częściej wygrywa podobno w Bolko-Lolka...
  0
 • Jednoaktówka Szekspira
  2013-04-20 02:28:08
  Nie wiem, czy to ta sama knajpa, bo przedtem funkcjonowala "za żóltymi firankami" - ale tak na moje wyczucie chyba jednak ta sama!

  ,.,,.,.

  (przy suto zastawionym stoliku w knajpie "Pod Aniołem Cieciem")

  - Powiedz mi Waldek szczerze - czy ta twoja nieoczekiwana ucieczka z rządu - to jest znak, że... ...nno, że już czas? No wiesz, co mam na myli?!
  Bo i Kwasniewski jakieś dziwne wizje rozpowszechnia...?

  - Wiesz Donek - jeśli chodzi o ciebie - to szczerze ci powiem, że te wizje Kwacha wcale nie takie dziwne... ... a tak w ogóle to mnie się nie pytaj, bo ja z innymi ludźmi kombinuję, nikomu na ręce nie patrzę i cudzych pieniędzy nie liczę, więc odpowiem jak prawdziwy przyjaciel - radzę ci - rób teraz, jak uważasz!
  W końcu - widziały gały, co brały, ile brały i od kogo!

  Ja nabrałem dosyć - więc spadam!
  Wybacz, ale trochę się spieszę...
  Cześć!
  Aha - nie zapomnij powiedzieć bufetowej przed wyjściem, że to wszystko tutaj - to na rachunek Polsatu...
  ... albo może Gazpromu...?
  Nie pamiętam - ale spytaj bufetowej - ona wie...!"
  0
 • UFO MARK VII
  2013-04-20 02:30:31
  W drodze zupełnego wyjątku (i oczywiscie bez swojej wiedzy i zgody oraz bez udziału osób trzecich!) - publikuję tajny dotychczas fragment mojego nowego centrolewacko-kolejowego scenariusza filmowego, ale z uwagi na okolicznosc planowanej likwidacji w Polsce kolei oraz spodziewanej likwidacji Ziemi musze sie pospieszyc z produkcja filmu, bo mlodsi widzowie niebawem nie beda wiedzieli, o czym on jest!

  "...nasz umiłowany konwojent Albin Siwiec umówionym zwyczajem siedzi w przedziale kolesiowym salonki III klasy po szczekocińskiej katastrofie, z nieważnym biletem powrotnym PKS do spragnionej pocałunków ziemi kaliskiej, a konduktor (Durczok) wprawnie i bez drgnienia powieki dziurkuje bilet pryncypialnym ostrzem krytyki, po czem z energicznym dramatycznym niemym wyrzutem ramion podaje z tuleya-woleya do Sedesa z Bakelitu, co chciał kiedyś być Talesem z Miłgoraja, ale kilka chorągiewek wymijająco-lekceważąco odpuścił i zniosło go z trasy slalomu niemoralnego niepokoju do przedpokoju, gdzie w beczce Diogenesa pędzi na swoje potrzeby wysokoenergetyczny Fuzel 5P...
  ...przy okazji pędzi ten nasz ob-leśny Marx-Gump w niebyt ukształtowany przez nieświadomość... (a jednocześnie pędzi jakby w kierunku odwrotnym - od nieswiadomości ku nieukształtowaniu, przez co relatywnie podwaja prędkość rozchodzenia się światłości wiekuistej na wieki wieków).
  Na pocieszenie - zapatrzona w intelektualną i ontologiczną otchłań Sedesa caryca-pokojowa-gołębica-krasawica-synogarlica turkaweczka zdepilowana w głębokim dekolcie-rozkroku i zamaszystym wykroczeniu przeciwko obyczajom... ...ale za to naprzeciwko nieobyczajnego teflonowego Otella w perspektywie wybiegu, a niechby nawet i zabiegu... ...spuszcza wtedy niestety tylko ... wodę święconą do zmywania win ojca i brata i ducha wszelkiego pochwalonego przez czołowe tytuły prasy zagranicznej - bo jej akurat zbrakło majtek we właściwym spuszczalskim fasonie i na właściwym miejscu, a potem na telebimie zakrwawiony syn Wodzireja w Tałesie z Jedwabnego Rapaportu raportuje oferuje uczniom chytrze skośnie przedwiośnie Stokłośnie napalone ("dziesiątki już serc wypalił do zgliszczy!") tango ci-pa-mięta-w-tę-noc-w-tata-raku w promocji na CD-w-MP3 - "Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach, że aż strach! Płoną oczy i skronie, bawi się tłum, par chyba ze sto"...
  Córka Pierwszego Sołtysa tłumaczy się, że-nie-pa-mięta-przez-kogo-mięta (szczegóły podobno na CD), a my zasłuchani w miarowy turkot naszego super-orient-ekspresu siedzimy rozko(ły)sznie znudzeni na walizkach w korytarzu, gapiąc się pożądliwie na ten cotygodniowy prime-time 6-osobowy przedział morderców i na ich duchowego przewodniczącego dyrektora artystycznego... a on - uniesiony wysoko przez nieznanych sprawców pegaz w państwowotwórczym szale-cie twórczym... ...spada na cztery łapy ...totalna klapa z Bakelitu... "klaps" ...nic sie nie zdarza... tylko łapka rączkę smaruje, oliwi sprawiedliwie po wierzchu i niesprawiedliwie pod spodem... ... napięcie z wolna opada z krajowego 220 na amerykański standard 110... koła turkocą, a nasz pociąg przez konwojenta miarowo poganiany gna i gna bezkreśnie, bezcieleśnie, bezdusznie, niby bezlitośnie, a chlipie jednak żałośnie...
  W nim tylko my ("Płoną oczy i skronie"), z nosem rozpłaszczonym na szkle kontraktowym okrągłostołowym okrągłym judaszowym bez klamki (a oczy nasze w słup!) i widzimy jak zwolniony spowolniony ubezwłasnowolniony konwojowany z przeszłości w przyszłość aresztant dyplomowany koronny Szejnfeld z wolna i lubieżnie jak hurysa w brzuchomówczym tańcu słów wdzięcząc się z wdzięczności wobec swej niespodziewanej wolności wypowiedzenia w haremie po raz drugi raz już kiedyś danego sułtanowi a dotrzymanego eunuchowi słowa i nasłuchując łaskotu-łoskotu popularności całuje, polizuje, pomidoruje akcentuje to dane magiczne słowo POMIDOR, a potem cedzi je z nosowym zasmarkanym uśmiechem zawodowego cmokiera po zrobieniu loda (sam Michnikowski tego POMIDORA nieodżałowanej pamięci, na zawsze przez Starszych Panów (i Panie też!) utraconego, lepiej by nie zagrał ani nie zaśpiewał!!!) - więc ten Szejnfeld dopieszcza wyrastający nam po raz kolejny (lecz najzupełniej znienacka) przed dziobem "Titanica" czubek betonu głowy Aleksandra Kwaśniewskiego utwardzony zakwasem filipinskim...

  i tak dalej...

  No - jak Wam sie podoba?

  Tytuly mam na razie tylko robocze, ale zdradze wam w sekrecie!

  PIERWOTNIE TYTUL MIAL BYC "POPIERSIE", ALE NIE BYLEM ZDECYDOWANY - CZYJE POPIERSIE...

  MAM W ODWODZIE TEZ INNE TYTULY, NA PRZYKLAD: "PO SZOSIE", "PO GLOSIE", "PO WRZOSIE", "PO NOSIE" I "PO ROSIE", "W CHAOSIE"!

  TYTUL "TO PROSIE PO CIOSIE", JAKO ZBYT BRUTALNY, ZOSTAL NA RAZIE ODLOZONY DO ARCHIWUM, A TYTUL "TO MOSIEK" ZOSTAL UZNANY ZA PROSTACKI...
  TYTUL "O! BOCIEK!" ZA NACHALNIE PRORODZINNY, TYTUL "W LOPOCIE" NIE ZYSKAL UZNANIA ZEGLARZY, A I PRZECIWNICY FLAGI PANSTWOWEJ TEZ MIELI PEWNE ZASTRZEZENIA!

  NIEWYKLUCZONE, ZE TYTUL BEDZIE: "KUPA MIĘCI POWIATOWA", ALE OBECNIE WYDAJE MI SIE ON JESZCZE ZBYT ABSTRAKCYJNY...
  0
 • tomek
  2013-04-20 03:24:08
  pisze sie ,, w Wilanowie ,,beloku a tak przy okazji ten załosny lansik podsrywaczy i konformistow to kto sponsoruje fiut z Bilgoraja czy kumple z WSI?
  0
 • szambonurki żrą
  2013-04-20 11:56:46
  Ale szambo !
  0
 • emeryt
  2013-04-20 12:04:16
  aby im zaszkodzilo,marnją ludzkie pieniądze,może ny się pokazali w domu spokojnej staraości lub hospicjum.k
  0
 • UFO MARK VII
  2013-04-20 04:19:48
  W drodze zupełnego wyjątku (i oczywiscie bez swojej wiedzy i zgody oraz bez udziału osób trzecich!) - publikuję tajny dotychczas fragment mojego nowego centrolewacko-kolejowego scenariusza filmowego, ale z uwagi na okolicznosc planowanej likwidacji w Polsce kolei oraz spodziewanej likwidacji Ziemi musze sie pospieszyc z produkcja filmu, bo mlodsi widzowie niebawem nie beda wiedzieli, o czym on jest!

  "...nasz umiłowany konwojent Albin Siwiec umówionym zwyczajem siedzi w przedziale kolesiowym salonki III klasy po szczekocińskiej katastrofie, z nieważnym biletem powrotnym PKS do spragnionej pocałunków ziemi kaliskiej, a konduktor (Durczok) wprawnie i bez drgnienia powieki dziurkuje bilet pryncypialnym ostrzem krytyki, po czem z energicznym dramatycznym niemym wyrzutem ramion podaje z tuleya-woleya do Sedesa z Bakelitu, co chciał kiedyś być Talesem z Miłgoraja, ale kilka chorągiewek wymijająco-lekceważąco odpuścił i zniosło go z trasy slalomu niemoralnego niepokoju do przedpokoju, gdzie w beczce Diogenesa pędzi na swoje potrzeby wysokoenergetyczny Fuzel 5P...
  ...przy okazji pędzi ten nasz ob-leśny Marx-Gump w niebyt ukształtowany przez nieświadomość... (a jednocześnie pędzi jakby w kierunku odwrotnym - od nieswiadomości ku nieukształtowaniu, przez co relatywnie podwaja prędkość rozchodzenia się światłości wiekuistej na wieki wieków).
  Na pocieszenie - zapatrzona w intelektualną i ontologiczną otchłań Sedesa caryca-pokojowa-gołębica-krasawica-synogarlica turkaweczka zdepilowana w głębokim dekolcie-rozkroku i zamaszystym wykroczeniu przeciwko obyczajom... ...ale za to naprzeciwko nieobyczajnego teflonowego Otella w perspektywie wybiegu, a niechby nawet i zabiegu... ...spuszcza wtedy niestety tylko ... wodę święconą do zmywania win ojca i brata i ducha wszelkiego pochwalonego przez czołowe tytuły prasy zagranicznej - bo jej akurat zbrakło majtek we właściwym spuszczalskim fasonie i na właściwym miejscu, a potem na telebimie zakrwawiony syn Wodzireja w Tałesie z Jedwabnego Rapaportu raportuje oferuje uczniom chytrze skośnie przedwiośnie Stokłośnie napalone ("dziesiątki już serc wypalił do zgliszczy!") tango ci-pa-mięta-w-tę-noc-w-tata-raku w promocji na CD-w-MP3 - "Trzeszczy wszystko dokoła ściany i dach, że aż strach! Płoną oczy i skronie, bawi się tłum, par chyba ze sto"...
  Córka Pierwszego Sołtysa tłumaczy się, że-nie-pa-mięta-przez-kogo-mięta (szczegóły podobno na CD), a my zasłuchani w miarowy turkot naszego super-orient-ekspresu siedzimy rozko(ły)sznie znudzeni na walizkach w korytarzu, gapiąc się pożądliwie na ten cotygodniowy prime-time 6-osobowy przedział morderców i na ich duchowego przewodniczącego dyrektora artystycznego... a on - uniesiony wysoko przez nieznanych sprawców pegaz w państwowotwórczym szale-cie twórczym... ...spada na cztery łapy ...totalna klapa z Bakelitu... "klaps" ...nic sie nie zdarza... tylko łapka rączkę smaruje, oliwi sprawiedliwie po wierzchu i niesprawiedliwie pod spodem... ... napięcie z wolna opada z krajowego 220 na amerykański standard 110... koła turkocą, a nasz pociąg przez konwojenta miarowo poganiany gna i gna bezkreśnie, bezcieleśnie, bezdusznie, niby bezlitośnie, a chlipie jednak żałośnie...
  W nim tylko my ("Płoną oczy i skronie"), z nosem rozpłaszczonym na szkle kontraktowym okrągłostołowym okrągłym judaszowym bez klamki (a oczy nasze w słup!) i widzimy jak zwolniony spowolniony ubezwłasnowolniony konwojowany z przeszłości w przyszłość aresztant dyplomowany koronny Szejnfeld z wolna i lubieżnie jak hurysa w brzuchomówczym tańcu słów wdzięcząc się z wdzięczności wobec swej niespodziewanej wolności wypowiedzenia w haremie po raz drugi raz już kiedyś danego sułtanowi a dotrzymanego eunuchowi słowa i nasłuchując łaskotu-łoskotu popularności całuje, polizuje, pomidoruje akcentuje to dane magiczne słowo POMIDOR, a potem cedzi je z nosowym zasmarkanym uśmiechem zawodowego cmokiera po zrobieniu loda (sam Michnikowski tego POMIDORA nieodżałowanej pamięci, na zawsze przez Starszych Panów (i Panie też!) utraconego, lepiej by nie zagrał ani nie zaśpiewał!!!) - więc ten Szejnfeld dopieszcza wyrastający nam po raz kolejny (lecz najzupełniej znienacka) przed dziobem "Titanica" czubek betonu głowy Aleksandra Kwaśniewskiego utwardzony zakwasem filipinskim...

  i tak dalej...

  No - jak Wam sie podoba?

  Tytuly mam na razie tylko robocze, ale zdradze wam w sekrecie!

  PIERWOTNIE TYTUL MIAL BYC "POPIERSIE", ALE NIE BYLEM ZDECYDOWANY - CZYJE POPIERSIE...

  MAM W ODWODZIE TEZ INNE TYTULY, NA PRZYKLAD: "PO SZOSIE", "PO GLOSIE", "PO WRZOSIE", "PO NOSIE" I "PO ROSIE", "W CHAOSIE"!

  TYTUL "TO PROSIE PO CIOSIE", JAKO ZBYT BRUTALNY, ZOSTAL NA RAZIE ODLOZONY DO ARCHIWUM, A TYTUL "TO MOSIEK" ZOSTAL UZNANY ZA PROSTACKI...
  TYTUL "O! BOCIEK!" ZA NACHALNIE PRORODZINNY, TYTUL "W LOPOCIE" NIE ZYSKAL UZNANIA ZEGLARZY, A I PRZECIWNICY FLAGI PANSTWOWEJ TEZ MIELI PEWNE ZASTRZEZENIA!

  NIEWYKLUCZONE, ZE TYTUL BEDZIE: "KUPA MIĘCI POWIATOWA", ALE OBECNIE WYDAJE MI SIE ON JESZCZE ZBYT ABSTRAKCYJNY...
  0
 • z życia intymnego elyty lemingów....
  2013-04-20 04:23:22
  Na dorocznym Balu Prezydenckim na Ratuszu tanczy sobie panna Mania z panem Franiem! Tanczą sobie w najlepsze - kotyliony, balony, ordery, bajery itepe - i nagle panna Mania odsuwa sie zdecydowanie od partnera, krzywi się ze wstrętem i mowi z dezaprobata - "Panie Franiu! Tu cos strasznie smierdzi - pan sie chyba zesrał?!"
  A na to pan Franek cały zawstydzony, ale tez i urażony niepomiernie, odrzekł z wyniosłą godnością prawdziwego dżentelmena:

  "Panno Maniu! Ja mialbym się zesrać na Balu Prezydenckim?
  Podczas tanca!?
  Gdzieżbym śmiał...?!
  To z ust!!!".
  0
 • George Orwell
  2013-04-20 04:25:38
  "Kto raz kurvva - ten na zawsze kurvva!"
  0
 • hi,hi,hi,
  2013-04-20 12:12:53
  SB- cja trzyma się mocno
  0
 • komedia ludzka
  2013-04-20 12:15:41
  Ja myślałem ,że ten siwek od kwacha ,a to siwiec od dawania POPO
  0
 • donat
  2013-04-20 12:15:42
  Zazdrościcie nieudacznicy i to wszystko o negatywnych ocenach...
  0
 • glodek
  2013-04-20 05:56:51
  moze byscie napisali o wyroku dla drzewieckiej--to wazna wiadomosc w rubryce towarzyskiej.
  0
 • Loretti
  2013-04-19 23:37:25
  To postkomunistyczne MENDY
  0
 • Donald
  2013-04-20 12:34:58
  donat, nieudaczniku, co ty wiesz lemingu o zazdrości... tyle, co łykniesz z smsa partyjnego pt. "przekaz dnia". Debil z ciebie donat a nie znawca motywacji.
  0
 • m
  2013-04-20 07:36:19
  zydostwo otworzyło sobie koszerną restaurację po-żydo-komusze matolstwo
  0
 • Obserwator Wzrokowiec
  2013-04-20 17:10:16
  Robi mi się niedobrze jak patrzę na łżawe mordy tej, pożal się boże warszawskiej elity. Prostactwo bije na kilometr.
  0
 • hehe
  2013-04-20 12:39:32
  Zmówmy za nich paciorek.
  0
 • hehe
  2013-04-20 12:42:29
  ~Haja GRUndbaum2013-04-20 11:45
  Haja - słoju, zatoka zawsze była i jest po drugiej stronie Wilanowskiej.
  0
 • Pętlik
  2013-04-20 08:05:54
  Wobec tego poproszę kawę ze hołotą.
  0
 • Fleichfarb z Nalewek
  2013-04-20 12:51:54
  Bedzie kosher ?
  0
 • molo
  2013-04-21 09:38:47
  smietanka z piwa ktora sie zdmuchuje
  0
 • Drzazga 101
  2013-04-20 08:07:24
  O Matko, Palikot-Ex Rozlewacz Sikacza to by przyszedł nawet na otwarcie lodówki.
  Hej !-
  0
 • a kysz
  2013-04-20 13:08:22
  CZY ONI CZCZĄ ROCZNICĘ WYBUCHU POWSTANIA W GETCIE ?
  0
 • pałka
  2013-04-20 13:09:11
  no same orły się zleciały szczególnie pusty murzyński bęben Siwiec
  0
 • polka
  2013-04-20 08:10:08
  Coz .czy smietanka --Raczej SERWATKA Odwirowane dobro
  0
 • sklepikarz
  2013-04-20 13:10:57
  Otwieram sklep z kondonami zapraszam ich na otwarcie i pierwsze próby
  0
 • heliot
  2013-04-20 13:09:23
  Jeźeli to jest śmietanka Warszawy,to ja współczuję Warszawiakom!!!
  0
 • qw
  2013-04-20 09:27:18
  ..a szczaw i mirabelki były?
  0
 • durnie lemingowe
  2013-04-20 13:09:38
  Lemingi głosować na EURO PLUS.
  0
 • motek
  2013-04-19 22:13:22
  .żydostwo się bawi i w d...ie ma biede tuska
  0
 • yeahhhhh
  2013-04-19 22:58:00
  To są jakieś wyliniałe kundle z peerelu .
  0
 • renata
  2013-04-20 08:21:38
  To dzięki lemingom ciągną kasę a później się bawią! Jest tam wiele śmieci. Taki siwy dziadziu który w PRL już siedział w TV/bardzo żałosny/ i wielu innych
  0
 • opek
  2013-04-20 09:19:41
  no istotnie śmietanka.ja pierniczę.co za hołota
  0
 • lolo
  2013-04-20 09:16:59
  nie nazywajmy szamba perfumerią pasuje jak ulał do tego towarzystwa
  0
 • Aha Edek
  2013-04-24 12:19:56
  Koszmarny widok!
  0
 • smok
  2013-04-20 09:19:52
  Proponuje alternatywna nazwę Knajpa Szcierowjadów
  0
 • fdgh
  2013-04-19 22:05:25
  Komu śmietanka ... komu zatęchła gnojowica UBekistaniku.
  0
 • Fotograf
  2013-04-19 22:05:37
  Zdjęcie 2: ten Palikot to jednak kurdupel...
  0
 • ń
  2013-04-19 22:08:25
  Parchy na wybiegu.
  0
 • Pyta
  2013-04-20 09:41:25
  Na to się mówi "Lemingrad"
  0
 • Pisior na Bicze (Bitch'e)
  2013-04-20 09:44:52
  Same dzieci iubekow i stalinowcow, kapusie esbeccy i kilka "kwiatkow do kozucha"
  0
 • tylko sushi
  2013-04-20 13:18:21
  oczywiście dań z wieprzowiny nie znajdziesz w menu...
  0
 • TK
  2013-04-20 13:16:41
  a Kubuś Wojewódzki nie ma przypadkiem swojego kilometrowego apartamentu na tym lemingowie?
  0
 • polak_alkoholik
  2013-04-20 09:48:36
  Dokonuje sie ten sam zabieg, który został przeprowadzony na pogardliwym "moherze", teraz "leming" będzie powodem do dumy.
  0
 • Lodzianin
  2013-04-20 09:49:50
  Jeszcze wiele wagonów w pociągach dla Lemingów. Tam sami socjopaci korporacyjni jezdżą co puszczają bąki w przedziale !!!
  0
 • Slawek
  2013-04-20 10:30:20
  przyszli naszamać się i pochlać za frajer
  właściciel ma reklamę
  a oni fotki w tabloidach
  0
 • Adam
  2013-04-21 01:56:46
  A co POlikot bez skręta ?
  0
 • Wiesio 13 bicz na pisiory
  2013-04-20 13:33:20
  Żarty sobie robicie ? Jaka śmietanka towarzyska ?
  0
 • ja ja
  2013-04-20 10:50:36
  A teraz odbiją sobie na kieszeniach lemingów ten darmowy ochlaj z rzygankiem dla swojej watahy celebrytów-pieczeniarzy.
  0
 • POdode
  2013-04-20 10:54:13
  Specjalność knajpy: szczawiowa z minerałami z nasypu i wińsko z przydrożnych mirabelek.
  0
 • CO?
  2013-04-20 10:56:33
  A gdzie Kalisz? Zaszył się w kuchni i wyżera prosto z kotła?
  0
 • oko
  2013-04-20 11:11:21
  Wnuki i dzieci UB-ków i wszystko jasne kto finansuje to szmatłactwo.
  0
 • wieszcz
  2013-04-20 11:23:25
  Po POdgardlach ich poznacie!
  0
 • BACA
  2013-04-19 21:08:21
  i to PALIDURNIOWI pozostało MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG ...
  0
 • zagniewany
  2013-04-19 21:33:10
  świńska inteligencja na darmowym zarciu
  0
 • TUJ CHUSK
  2013-04-19 21:33:52
  "I patrząc zza płotu przez otwarte okno, nie mógł już rozpoznać kto człowiek a kto świnia"
  Orwell - Folwark Zwierzecy
  0
 • ale obciach co za prymitywy
  2013-04-19 22:03:08
  Nie zaraz zwymiotuje
  I patrząc zza płotu przez otwarte okno, nie mógł już rozpoznać kto człowiek a kto świnia"
  0
 • Smuda
  2013-04-20 00:20:14
  Elyty...
  0
 • pepe
  2013-04-19 22:03:22
  celebrzyki sie załapały na krzywy ryj hehehe
  0
 • wielka chlewnia
  2013-04-19 22:18:40
  dobrze że nie pracuję i nie płacę podatków na coś takiego. osobiście wolałbym iść do chlewni i popatrzeć na świnki. ziwerzęta miłe i inteligentne. a ci na zdjęciach? każdy widzi.
  0
 • SW
  2013-04-19 22:35:28
  ale śmietanka Palikot Siwiec, Węglarczyk... brakuje Lisa i Kuźniara i mamy lemingShow w pełni
  współczuję normalnym mieszkańcom tej dzielnicy
  0
 • om
  2013-04-19 22:35:46
  same sbeckie pejsy. Szacun dla prawdziwych pejsów za ich polski patriotyzm ale pogarda dla komunistycznych pejsów typu Węglarczk
  0
 • Roma
  2013-04-19 22:37:10
  Podejrzewam że te lemingi na zdjęciach nawet nie zdają sobie sprawy z obciachu
  0
 • d34
  2013-04-19 22:44:04
  po takim tytule to ja nie wróżę knajpie sukcesu, można powiedzieć że knajpa już padła
  0
 • Kucharek
  2013-04-19 22:55:41
  Dlaczego to się nie nazywa LemingTaste albo Leminger?
  Podaje gratis przepis na Lemingera: bułka, ketchup i dowolny wkład w środek - lemingi łykają wszystko
  0
 • paul
  2013-04-19 22:56:58
  Dla lemmingów powinno być sushi ... to wystarczy.
  0
 • Robo
  2013-04-19 23:03:12
  jakby ktoś nazwał moją dzielnicę lemingowem to by dostał w miche bez żadnych wyjaśnień
  0
 • Jank
  2013-04-19 23:29:40
  No tak, sami swoi...
  0
 • ROxy
  2013-04-19 23:07:24
  a gdzie idol lemingów Kubuś Wojewódzki z tym drugim gościem od sushi?
  0
 • Loretti
  2013-04-19 23:43:02
  Bolszewicka hołota brakuje tyko DONKA i BULA w nadzieji !!
  0
 • sy fiec
  2013-04-20 00:54:09
  Towarzystwo towarzyszy i ta siwiec., śmiechu warte
  0
 • jsd
  2013-04-20 00:13:49
  PO co lemingom mózgi ... zamiast tego POsiadają bazarową kopię co POkazuje skalę obciachu tego stada ...
  0
 • gosc
  2013-04-20 00:56:56
  od dzis przestaje sie zaopatrywac w produkty z tej firmy !
  0
 • benek
  2013-04-21 00:34:05
  ciotka Kryska ,wujek z Henkiem Zoska z bratem i jej kuzyn,Janka szwagier i kuzynki maz jest nas 33 miliony i nic z tego nie wynika ale zdjecia z chrzcin fajne
  0
 • modowy bloger J.Bak
  2013-04-21 19:36:33
  Najlepsza jest Skrzynecka z tym miesniakiem w marynarce z lumpeksu. Jednym slowem lemingowa smietanka.
  0
 • ZORRO5
  2013-04-23 10:35:16
  A PAN JANUSZ BYŁ SAM , CZY Z RYJEM ?
  0
 • JACK
  2013-04-24 04:11:53
  Sam bym poszedl na dobre zarcie.
  0
 • CIRRUS
  2013-04-23 15:14:12
  JEZELI TO JE "ŚMIETANKA", TO LEPIEJ NIE PISZCIE KTO JE
  MLEKIEM.
  0
 • banda pazernych kretynów z PO
  2013-04-24 20:04:18
  Banda lemingów to forPOczta zidiociałego świata i zagłady .
  0
 • vh
  2013-04-26 18:57:39
  ************ - prawie chce mi sie plakac ze odrzucam tak ekskluzywna propozyje i zwyczajnie nie zamierzam skorzystac...
  0
 • kuk
  2013-05-11 10:55:22
  Specjalność knajpy: "szczaw z nasypu" naczelny kucharz Niesioł..
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama