Reklama
Reklama
Reklama

Akcja: komplikacja! Znane Polki, których dzieci wychowują się bez ojca

14 czerwca 2012, 09:23 aktualizacja 25 listopada 2019, 20:44
Gwiazdy, które samotnie wychowują dzieci
Gwiazdy, które samotnie wychowują dzieci / AKPA
Nie każdy ma tyle szczęścia, aby spełnić marzenia o szczęśliwej rodzinie. Oto znane Polki, którym nie udało się zatrzymać przy sobie partnerów, mimo że mają z nimi dzieci.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
gwiazdy dzieci gwiazd zycie gwiazd rozstania gwiazd
Reklama

Komentarze (14)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • qba
  2013-04-13 09:27
  Koroniewska ?
  0
  zgłoś
 • Mr Ed
  2013-04-11 10:10
  No !

  Niektóre z tych pan już dosc mocno zużyte !
  0
  zgłoś
 • voiceinthedesert
  2012-08-31 18:24
  Wychowywanie dzieci bez ojca jest chore. Takie dzieci testują na ile starsi im pozwolą. Czynią to, bo nikt ich nie nauczył, co można, a co nie. Dam dwa przykłady z dnia wczorajszego w Krakowie. To samo dzieje się codziennie. Stałem na przystanku autobusu. Obok mnie, parę metrów dalej, na chodniku stał starszy pan. Nagle nadjechało dwóch chłopaków na rowerach. Starszy, może 14-latek ale dobrze zbudowany, skierowal ku temu panu rower, i na pełnej szybkości zahamował obracając rower półłukiem w taki sposób, że koło przejechało po czubku buta tego pana. Wyglądało to tak niebezpiecznie, że nie zdziwiłbym się gdyby nastąpił atak serca. Pan ten skamieniał. Gdy odjechali, obrócił się do mnie i powiedział: "testują granice; potrzebują bata". Bez ojca, o bata będzie trudno, odpowiedziałem. Gdy wracałem tramwajem, trzech pijanych 15-latków rozmawiało nienormalnie podniesionymi głosami. testowali, czy "komuś nerwy wysadzą". Ludzie starsi udawali, że nie widzą i nie słyszą. Na szczęście jechałem tylko dwa przystanki. Zresztą, gdy zobaczyli moje zgorszenie, wysiedli na pierwszym przystanku. Te przykłady pokazują, jak niebezpieczna będzie Polska w następnych latach, dzięki braku ojców i wychowaniu bezstresowemu!
  0
  zgłoś
 • tatusiek
  2012-08-02 09:51
  Życie obok mężczyzny,bo tak przedstawia się małżeństwo to cierpiętnictwo kobiet dla dzieci. Szacunek dla tych kobiet,które zrywają z tą polską tradycją i zachowując honor wychowują dzieci bez ingerencji tatusiów.
  0
  zgłoś
 • d
  2012-06-20 08:42
  zgadzam sie z "JULKA66"; nie jest to łatwe, ale często to najlepsze wyjście dla dziecka i siebie.
  0
  zgłoś
 • Anna
  2012-06-15 09:20
  Związek małżeński i rodzina to ogromna odpowiedzialność to nie tylko seks.To poświęcenie,nie wszyscy dorastają do tego.Powstaje dramat dla dzieci.Rodzice szukają dalej partnerów i znajdują a dzieci muszą się dostosować.Niestety jest to wielka trauma dla dzieci,która pozostaje na całe życie.Życie w rodzinie gdzie nie ma stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa to najgorsze co spotyka dzieci a pózniej dorosłych,często nie odnajdują się i powielają błędy rodziców i koło się zamyka.
  0
  zgłoś
 • aaa
  2012-06-15 08:36
  nogi rozłożyć potrafi każda suka, a do związku trzeba dorosnąć
  0
  zgłoś
 • andowc
  2012-06-14 22:24
  W czym "sensacja" (problem) ?
  Znam dużo dzieci(dzisiaj dorosłych) wychowanych bez Ojca.
  Nie z winy "rozwodów", lecz z "winy" wojny.
  "cudze chwalicie, swego nie znacie" (bogacze).
  0
  zgłoś
 • julka66
  2012-06-14 17:53
  Co ciekawe, wszystkie te Polki wyglądają kwitnąco! Wniosek nasuwa się sam. Zamiast gnuśnieć w nieudanym związku, lepiej się z niego uwolnić i żyć w zgodzie z samym sobą. Tylko pozazdrościć, że tym paniom nie zabrakło odwagi i determinacji, żeby powalczyć o siebie i zapewnić swoim dzieciom większy spokój. Dzieciom z pewnością nie służy życie u boku nieszczęśliwych rodziców.
  0
  zgłoś
 • samotna
  2012-06-14 17:04
  Samotne panie nie wierzcie w miłość , nie ma żadnej miłości która by trwała na zawsze , jest tylko wygodnictwo i potrzeby seksualne mężczyzn , Mężczyźni są tak stworzeni że seks muszą mieć bo inaczej popękają im jądra , a wy samotne panie jesteście traktowani jak darmowe pogotowie seksualne a z tego rodzą się dzieci Zastanów się jedna z drugą komu się oddajesz jak idziesz z żonatym to nie licz na miłość i wspólne wychowanie dziecka które ci zrobi .
  0
  zgłoś
 • Elżbieta
  2012-06-14 15:21
  Stara samotna panna z dzieckiem - żałosny los który powien być przestrogą dla wszystkich małoletnich cichodajek. Zwłaszcza takich, które wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia w dyskotekowej toalecie.
  0
  zgłoś
 • janinaH
  2012-06-14 11:11
  Mężczyźni i kobiety również jak nie potraficie wspólnie wykonywać prac domowych chcąc założyć rodzinę , takich prac jak wykonywali wasi rodzice wychowując was , to nie pchajcie się w związek małżeński bo prędzej czy później czar pryśnie a cierpieć będą wasze już urodzone dzieci no i wy sami będziecie mieli złamane życie .
  0
  zgłoś
 • janinaH
  2012-06-14 10:59
  Nie udało się zatrzymać partnerów , miały dość tych nierobów i leni co to uważają żony za darmową służbę , sprzątaczkę praczkę no i dobrze gotującą kucharkę bo mu się należy od życia , no i żeby spełniała jego oczekiwania seksualne a on zapładniał i była jeszcze niańką i pracowała zarabiała pieniądze bo on oczywiście pracuje ale nie wystarczy jego pensji . Ci nie nieudacznicy nie podołają obowiązkom jaki niesie założenie rodziny .i uciekają w związki bez obowiązków a niedługim czasie przekonują ze że sytuacja jest taka sama . Panowie rodzina wymaga poświęcenia , siebie samego trzeba dać ,
  0
  zgłoś
 • MariBo
  2012-06-14 10:11
  "Nie udało się im zatrzymać przy sobie partnerów"? A może się nimi znudziły albo stwierdziły, że mają dość idiotów. Co za seksistowski lapsus:(
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama