Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej opiniotwórczych Polek, cenioną aktorką, która otwarcie utożsamia się z wartościami rodzinnymi, słynie z przemyślanych decyzji, konsekwencji. To nowoczesna kobieta z klasą.

Reklama
Reklamodawcy ją uwielbiają! / Media

Od lat mam zaufanie do Avivy. Po skończeniu studiów zdecydowałam się na tego ubezpieczyciela i jesteśmy razem do dziś, choć w tym czasie przecież moje życie diametralnie się zmieniało. W mojej ocenie Aviva reprezentuje najwyższy standard ubezpieczeń i dlatego mogę śmiało rekomendować ją wszystkim, którym leży na sercu dobro najbliższych – mówi Małgorzata Kożuchowska.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!!!

Kampania „Mam plan na nagłą zmianę planów” rozpocznie się 6 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny, w telewizji i internecie.

Współpraca z Małgorzatą Kożuchowską jest dla nas naturalna, bo bliskie są nam te same wartości, koncentrujące się wokół rodziny. Bezpieczeństwo najbliższych, stabilność, realizacja życiowych planów i aspiracji. Świadome decyzje, poczucie kontroli. Dzielenie radości – i pewność wsparcia w trudnych sytuacjach. Ubezpieczenia Avivy pomagają rodzinom w realizowaniu takiego pomysłu na życie – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Avivy.