Media chętnie wyliczały operacje, którym plastycznym poddawała się Demi Moore, w tym zabiegi odmładzające... kolana, choć sama aktorka wielokrotnie zaprzeczała tym plotkom. Mimo to internautki uznały gwiazdę za kobietę, która starzeje się z godnością. Zdaniem 55 proc. respondentek, to czas dla Demi Moore wydaje się łaskawy.

Reklama

"Wszystkie doniesienia na temat moich operacji plastycznych to plotki - nigdy nie poprawiałam swojej urody" - zapewniała w jednym z wywiadów gwiazda. Dodając, że nie ocenia tych, którzy takim zabiegom się poddają. "Nie podoba mi się pomysł poddawania się zabiegom, tylko po to, żeby zatrzymać upływający czas. Skalpel nie zapewni nam szczęścia" - dodawała.

Na liście, sporządzonej przez portal MyCelebrityFashion, obok Demi Moore znalazły się również Olivia Newton-John, na którą wskazało 41 proc. badanych i Helen Mirren, której młodzieńczy wygląd pozytywnie oceniło 39 proc. ankietowanych.

Zdaniem ankietowanych o negatywne skutki upływającego czasu nie muszą się martwić również: Michelle Obama, Michelle Pfeiffer, Twiggy, Sharon Stone i Oprah Winfrey.

Jednocześnie 78 proc. badanych przyznało, że obawia się tego jak upływający czas wpłynie na ich wygląd. Dlatego też nie dziwi fakt, że 69 proc. pytanych sugeruje się tym, w jaki sposób gwiazdy dbają o siebie i naśladuje gwiazdorskie metody walki z czasem.

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!