Gwen Stefani, amerykańska wokalistka, aktorka i projektantka mody, stara się równoważyć życie zawodowe i rodzinne tak, by nikt nie miał do niej pretensji. Jednocześnie artystka nadmienia, że mąż i synowie są ważniejsi niż kolejna złota płyta czy nagroda Grammy.

Reklama

- Bycie mamą to nie bułka z masłem. Musisz dzielić czas między chwile dla siebie a chwile z dzieckiem na placu zabaw - mówi Stefani w wywiadzie dla magazynu "Elle".

Artystka nadmienia również, że jej nieobecność na tegorocznym Nowojorskim Tygodniu Mody, gdzie zaprezentowano jej autorską kolekcję pod szyldem L.A.M.B., spowodowana była rozpoczęciem roku szkolnego. - Ominął mnie pokaz mojej linii odzieży, ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym odpuścić sobie pierwsze dni moich synów w szkole i przedszkolu - stwierdza.

Zespół No Doubt, w którym śpiewa Gwen Stefani już 25 września wyda swój pierwszy od jedenastu lat album studyjny zatytułowany "Push And Shove". Nagraniom towarzyszyła niespieszna atmosfera. - Tworzyliśmy tę płytę bez ciśnienia ze strony wytwórni, piosenki powstawały pod wpływem chwili - mówi artystka.

Gwen Stefani zyskała sławę w 1995 r., gdy trzecia w dorobku płyta jej zespołu No Doubt pt. "Tragic Kingdom" i pochodzący z niej utwór "Don't Speak" odniosły międzynarodowy sukces. W 2005 r. wokalistka rozpoczęła solową karierę, wydając płytę "Love Angel Music Baby" i debiutując jako projektantka mody. Gwen Stefani jest żoną Gavina Rossdale'a, frontmana grupy Bush, z którym ma dwóch synów: sześcioletniego Kingstona i czteroletniego Zumę. Artystka jest daleką krewną Madonny.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!

Reklama