Nie tylko Madonna i Jennifer Lopez mogą tracić głowę dla dużo młodszych od siebie przystojniaków. Także polskie celebrytki często nie patrzą w metrykę, gdy decydują się na flirt - stwierdza "Fakt". Tylko, że inaczej niż w przypadku romansów światowych sław, miłostki Polek często przeradzają się w poważne związki na całe życie. Nasze gwiazdy nie traktują bowiem młodszych kochanków jak maskotki żądne kosztownych prezentów, ale jak partnerów, z którymi warto nawiązać trwałe relacje.

Reklama

Weronika Marczuk i Rafał Maserak – 13 lat różnicy

Kapif

41-letnia Weronika Marczuk ostatnich dwóch lat swojego życia nie mogła zaliczyć do udanych. Ale dzięki 28-letniemu tancerzowi Rafałowi Maserakowi udało się jej odzyskać beztroski uśmiech. Para zadurzyła się w sobie podczas turnieju tanecznego i choć oboje wypowiadają się o swojej przyszłości dość mętnie, są uważani za jedną z najgorętszych polskich par. Rafał udowodnił już raz, że potrafi być prawdziwym wsparciem dla dojrzałej kobiety, kto wie, może to właśnie on poprowadzi Weronikę Marczuk do ołtarza.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki – 9 lat różnicy

Kapif

Kilka lat temu w Tomku Makowieckim kochały się tysiące polskich nastolatek. Ale jego serce zdobyła o 9 lat starsza Reni Jusis. Tomek i Reni są już trzy lata po ślubie i mają dwójkę dzieci. Łączy ich wspólna muzyczna pasja i priorytety – oboje chcą żyć zdrowo i ekologicznie.

Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz – 15 lat różnicy

Kapif

39-letnia Małgorzata Szumowska jest kobietą wyzwoloną i nie bacząc na to, co powiedzą inni, zawsze robi to, na co ma ochotę. Gdy przed dwoma laty zdecydowała się opuścić partnera Jacka Drosio, z którym ma syna, dla 24-letniego aktora Mateusza Kościukiewicza, w środowisku filmowym wybuchł skandal. Głosy wzburzenia Szumowska potraktowała jak nic nie warte mieszczańskie przesądy i nie bacząc na ostracyzm plotkarzy, zdecydowała się budować nowe szczęście. I wszystko dobrze się skończyło. Szumowska wciąż kocha Kościukiewicza i przyjaźni się z Drosio, który wciąż jest montażystą jej filmów.

Ilona Ostrowska i Krzysztof Garbaczewski – 9 lat różnicy

Kapif

Gdy 38-letnia Ilona Ostrowska dowiedziała się, że jej mąż Jacek Borcuch chce się rozwieść, ponieważ bez pamięci zakochał się w młodziutkiej aktorce Oldze Frycz, zamiast rozpaczać, postanowiła zawalczyć o własne szczęście. Porzucona aktorka bardzo szybko się zakochała. Jej nowy partner 29-letni Krzysztof Garbaczewski jest nie tylko przystojny, ale i utalentowany. Jako reżyser teatralny zdobył już wiele nagród, w tym Paszport Polityki.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – 5 lat różnicy

Kapif

42-letnia Katarzyna Skrzynecka ma za sobą kilka nieudanych związków, ale tym jedynym okazał się młodszy od niej o 5 lat trener fitnessu Marcin Łopucki. To właśnie u jego boku poczuła się spełnioną i szczęśliwą kobietą i zrealizowała największe marzenie życia – została mamą. Marcin, choć jest młodszy, świadomie podchodzi do obowiązków taty – nie tylko z oddaniem zajmuje się Alkiją, ale również pomógł swojej ukochanej żonie odzyskać linię po ciąży. To właśnie dzięki ćwiczeniom z Marcinem Kasia wciąż wygląda pięknie.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Potocka okradziona!