Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali okrzyknięci najlepiej ubranymi osobami na świecie. W rankingu magazynu "Glamour" pokonali takie gwiazdy jak Johnny Depp, czy Victoria Beckham.

Reklama

Kristen Stewart - ikona stylu w trampkach

Kristen Stewart od początku podkreśla, że moda nie należy do jej pasji i nie przywiązuje większej wagi do swoich stylizacji. Przykładem na luźne podejście do wyglądu było jej wystąpienie podczas Londyńskiej premiery czwartej części sagi "Zmierzch: Przed Świtem część I". Aktorka czarną wieczorową suknie od Roberto Cavalli'ego zestawiła ze sportowymi trampkami.

Stewart i Pattinson: modna para

Na co dzień Stewart wybiera luźne koszulki, jeansy i tenisówki, przez co w mediach zyskała przydomek chłopczycy. To jednak nie przeszkodziło jej pokonać takie modnisie jak Emma Watson, Victoria Beckham czy Księżną Cambridge, które jednogłośnie określane są mianem ikon stylu.

Obok Kristen Stewart na podium stanął jej filmowy i życiowy partner Robert Pattinson. Brytyjski aktor został okrzyknięty przez magazyn "Glamour" najlepiej ubranym mężczyzną, detronizując takie gwiazdy jak Ed Westwick, Gary Barlow, Johnny Depp, czy David Beckham, który w tym zestawieniu zajął dopiero ósmą pozycję.