Aktorka Tori Spelling, córka znanego producenta telewizyjnego Aarona Spellinga, wraz z mężem Deanem McDermottem spędzają święta rodzinnie.

Reklama
Gwiazda spędzi świąteczny czas z rodziną / Newspix

W roku ubiegłym bohaterowie telewizyjnego show "Home Sweet Hollywood" nałożyli zajęcze uszy i zabrali syna Liama i córkę Stelle do sklepu z cukierkami Jelly Belly na Manhattanie. Dzieci miały ze sobą własnoręcznie przygotowane przez rodziców koszyczki, które napełniły pysznymi wielkanocnymi smakołykami. W tym roku rodzina będzie potrzebowała jeszcze jednego dodatkowego koszyka dla półrocznej Hattie Margaret. Tori i Dean mogą jednak zacząć już wyplatać czwarty, bo w przyszłym roku na Wielkanoc ich rodzina będzie liczyła już sześć osób. Aktorka ogłosiła, że jest w ciąży z kolejnym dzieckiem.

Wielkanoc to rodzinne święta także u Paris Hilton.

Również u Paris Hilton Wielkanoc to czas spędzany zgodnie z tradycją / Newspix
Reklama

Podobnie jak w tradycyjnych polskich domach w wielkanocną niedzielę w domu gwiazdy zasiada się wspólnie do stołu.

- Zjem wielkanocne śniadanie z moją rodzina. Kocham spędzać z nimi czas. To sprawia, że jestem bardzo szczęśliwa - zdradziła swoim fanom celebrytka.

Podobnie świętuje również piosenkarka Britney Spears, choć w zeszłym roku wielkanocne śniadanie przypadło jej zjeść nie z rodziną, a ze współpracownikami.

Klimat Wielkanocy uwielbia piosenkarka Katy Perry.

Gwiazda cieszy się ze Świąt jak dziecko / Newspix

- Byłabym szczęśliwa gdyby każdy dzień był wypełniony pastelowymi kolorami, zajączkami, pisklętami i czekoladowymi jajkami - napisała na swoim Twitterze.

Wielkanocy bez świątecznych słodkości nie potrafi sobie wyobrazić Ashley Tisdale. Według aktorki, nie ma nic smaczniejszego od powlekanych cukrem ptasich mleczek Peeps. Te wyjątkowe cukierki sprzedawane są głównie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Przeważnie mają kształt piskląt, zajączków i innych zwierząt kojarzonych ze świętami. Peeps używane są głównie do wypełniania koszy wielkanocnych.

Kiedy zbliża się Wielkanoc, w dziecko zamienia się także 28-letnia Kelly Osbourne. Poszukiwania wielkanocnego jajka to w jej domu już tradycja. W świątecznej zabawie biorą udział co roku wszyscy członkowie jej rodziny, nawet ojciec Ozzy Osbourne, 10 na liście pięćdziesięciu najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów.

Swoimi wielkanocnymi planami chętnie dzielą się także celebrytka Kim Kardashian, aktorka Elizabeth Banks, gospodyni amerykańskiego talk-show "The View" Joy Behar, a nawet wokalistka Gwen Stefanii. Na ich Twitterach na pewno nie zabraknie wielkanocnych życzeń i newsów.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Koszyczek wielkanocny to nie miejsce dla jajka niespodzianki!