Czy to nie tak częsty przypadek kobiecego braku wiary w siebie? Jak widać, wątpliwośi dotyczące własnej urody nękają nawet kobiety znane i podziwiane za piękny wygląd. Megan Fox udzieliła wywiadu magazynowi „Miami”. „Nigdy nie byłam ładną dziewczyną” – wyznała gwiazda.

Reklama

Fox w wywiadzie, o którym donosi Daily Mail, określa czasy swojego dorastania jako „okropne” i wyznaje, że czuła się jak „samotnik”.Powątpiewała również we własna urodę, w co trudno uwierzyć patrząc na urodziwą dziewczynę spoglądającą ze zdjęcia w roczniku jej uczelni.

Wbrew krytycznym opiniom, jakie Megan Fox wygłasza na swój temat, jej uroda została doceniona w świecie mody i show-biznesu. Fox została twarzą Armaniego, promując perfumy, kosmetyki i tego domu mody.

Również z okładki magazynu „Miami” patrzy na nas oszałamiająco piękna kobieta, a zdjęcie Megan jest opatrzone słowami „Megan Fox – ikona czerwonego dywanu”.

Fox jest spełniona również w życiu osobistym. Gwiazda jest żoną znanego z serialu Beverly Hills 90210 aktora Briana Austina Greena

Miami magazine