Jeszcze nie tak dawno zapowiadał, że być może zdecyduje się opuścić nasz kraj. Jednak Tomasz Jacyków zmienił zdanie. Stylista w rozmowie z „Faktem” zdradza, że nie zrobi tego ze względu na swoją rodzinę i ukochanego.

Tomasz Jacyków od lat zajmuje się stylizacją gwiazd, a od pewnego czasu współpracuje również z programem śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”, w którym prezentuje najmodniejsze trendy w danym sezonie.

Reklama

Ostatnio jednak zaangażował się w tworzenie kostiumów operowych, które widzowie mogli zobaczyć 29 stycznia na premierze „Dnia Świra” w Teatrze Wielkim w Poznaniu. – Kreacje te wywołały duże poruszenie. Chcę wejść w operę dalej – zdradza „Faktowi” Jacyków. Ale nie tylko w Polsce. – Być może w wakacje wyjadę do Buenos Aires, gdzie zajmę się również kreacjami operowymi – dodaje.

Stylista jednak nie zamierza wyjechać tam na stałe tak, jak kiedyś zapowiadał. – Nigdy nie opuszczę Polski głównie ze względu na moją rodzinę i chłopaka – wyjaśnia.
Tomek w końcu bardzo blisko związany jest ze swoją mamą Ewą i partnerem życiowym, Tomaszem Jaworskim, z którymi mieszka pod jednym dachem. – Gdybym jechał na dłużej, na pewno zabrałabym Tomka ze sobą – dodaje Jacyków.


Jak widać miłość do najbliższych jest ważniejsza dla stylisty niż kariera za granicą – komentuje tabloid.

>>> Czytaj także: Dlaczego żona Rubika nie chce robić kariery