To już pewne: Sienna Miller i jej chłopak Tom Sturridge zostaną rodzicami. Informacje o ciąży potwierdziła rodzina brytyjskiej aktorki.

Reklama

30-letnia aktorka ma na swoim koncie wiele ról, ale w roli mamy wystąpi po raz pierwszy. Wraz ze swoim partnerem, 26-letnim angielskim aktorem Sturridgem, oczekują przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Para jest ze sobą od ponad roku, ale mimo powiększającej się rodziny, o ślubie nie myślą.

"Sienna nie jest zaręczona i zdecydowanie nie planuje ślubu, ona jest w ciąży!" - zdradziła tabloidowi The Evening Standard Kelly Hoppen, macocha aktorki.

Doniesienia o błogosławionym stanie aktorki potwierdziła również jej starsza siostra, Savannah. Siostry, przez sześć lat były dyrektorkami kreatywnymi odzieżowej marki Twenty8Twelve, a tydzień temu ogłosiły swoją rezygnacją. Savannah napisała wtedy na Twitterze: "Tak na marginesie, nie zrezygnowałyśmy ze względu na nasze dzieci", zdradzając wieści o wyczekiwanym członku rodziny. Oficjalnie odchodzą, aby skupić się na innych projektach.

Sienna Miller znana jest głównie z filmu "Factory Girl", który sprawił, że dołączyła do elity "gwiazd młodego pokolenia". W filmie wciela się w postać Edie Sedgwick - muzy Andy'ego Warhola.