Cezary Pazura czule opiekuje się trzyletnią córeczką ze związku z nową żoną – Edytą Pazurą. Aktor ma również dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa i – kolejne dziecko w drodze. Gwiazdor odciąża ciężarną żonę w obowiązkach rodzicielskich i radzi sobie doskonale.

Reklama


Pazura ma już dwoje dzieci: Anastazję ze swojego pierwszego małżeństwa i trzyletnią Amelię ze związku z obecną małżonką, Edytą. Aktor, jak donoszą media, doskonale sprawdza się w roli ojca. Mimo wielu obowiązków chętnie opiekuje się swoją najmłodszą latoroślą i jeśli tylko może, z radością odbiera ją z przedszkola. Nic dziwnego, że małżonkowie zdecydowali się na kolejne dziecko – donosi „Fakt”. Pazura nie może ponoć doczekać się, kiedy ponownie zostanie ojcem a póki co wspiera jak może ciężarną żonę w opiece nad ich pierwszym wspólnym dzieckiem.

Edyta Pazura jest w 4. miesiącu ciąży. Na razie nie jest znana płeć dziecka – badanie na tym etapie ciąży może nie być wiarygodne.
Cezary z wielką niecierpliwością czeka na wiadomość o płci dzidziusia.
– Pewnie, że chcę poznać płeć. Nie mogę się już doczekać, żeby zacząć przygotowania – zdradza w rozmowie z "Faktem" Cezary Pazura.

Fakt

>>> Czytaj także: Agata Rubik z córką na zakupach. Nie korzystały z...