Czy gwiazda Hollywood Angelina Jolie spodziewa się kolejnego dziecka? To pytanie od kilku dni nie schodzi z czołówek amerykańskich gazet. Aktorka rzekomo jest w trzecim miesiącu ciąży.

Reklama

Powołując się na anonimowego informatora, doniesienia te potwierdza magazyn "OK! magazine". "Nie jest to informacja, którą Angelina chce się oficjalnie dzielić. Na razie powiadamia jedynie wybrane osoby. Stara się cieszyć każda chwilą. Co prawda ma poranne mdłości, ale podkreśla, że warto" - informuje osoba z kręgu gwiazdy, cytowana przez magazyn.

Podobno aktorka odnowiła również swoją sypialnię. Nowa aranżacja ma być bardziej sprzyjająca mamie i dziecku. "Angelina uporządkowała swoją sypialnię i pomalowała ją na biało. Chce żeby panowała tam atmosfera Zen. Wierzy, że otoczenie ma duży wpływ nawet na nienarodzone jeszcze dziecko" - dodaje informator.

Plotki o ciąży gwiazdy, podsyca wypowiedź aktorki, która przyznała, że uwielbia być w stanie błogosławionym. "Uwielbiam być w ciąży. To czas, w którym kobieta czuje się na prawdę kobietą, a jej ciało jest w pełni oddane dziecku" - przyznała w jednym z wywiadów.

Gdyby informacja ta okazała się prawdziwa byłoby to czwarte biologiczne dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta. Para stworzyła również dom dla trójki adopcyjnych dzieci Maddoxa, Paxa i Zahary.