Piosenkarka Mariah Carey, po raz pierwszy od czasu choroby męża Nicka Cannona, pokazała się z nim publicznie. W Waszyngtonie podczas rozdania nagród dla czarnoskórych artystów BET Honors, Carey otrzymała honorową nagrodę za całokształt twórczości.

Reklama

Nick Cannon nazwał Carey "swoim bohaterem" i ze wzruszeniem opowiadał, jak bardzo wspierała go żona, w najbardziej trudnych chwilach jego nagłej choroby.

"Ludzie nie mają okazji doświadczyć tej prawdziwej kobiety; cnotliwej osoby, która jest moim aniołem" - powiedział Cannon, trzymając na ręku rocznego syna Moroccana, jednego z bliźniąt pary, które przyszły na świat w ubiegłym roku.

Rapper i aktor podczas świątecznego wypoczynku w Aspen w Kolorado trafił do szpitala po niewydolności nerek. Następnie w Los Angeles przebył operację, a później zdrowiał w domu. Mariah Carey cały czas była przy nim. Na Twitterze gwiazda prosiła swoich fanów o modlitwy za chorego męża. Opublikowała także zdjęcie ze szpitala.

Carey podczas gali BET Honors ubrana była w wydekoltowaną, obcisłą beżową suknię z czarnymi cekinami. Piosenkarka dumnie prezentowała swoje kształty, bo od urodzenia bliźniaków w ubiegłym roku schudła ponad 30 kg. Carey skorzystała z diety Jenny Craig.

Z Chicago Joanna Trzos