„Każdy inaczej wyobraża sobie seksbombę. Dla niektórych to będzie ktoś to wygląda jak Pamela Anderson a dla innych ktoś bardziej podobny do Pink” - tak Iga Wyrwał komentuje swoją metamorfozę w wywiadzie dla „Newsweeka”. Polska modelka znana z wyjątkowo okazałego biustu, zaskoczyła ostatnio radykalną zmianą wizerunku. Znana z kobiecego image Wyrwał obcięła włosy i postawiła na ostrzejszy, „rockowy” image. To dość ryzykowny ruch w przypadku znanej seksbomby, z czego Wyrwał zdaje sobie sprawę. „Może już dla kogoś nie będę tak atrakcyjna jak kiedyś, ale zdobędę nowe grono wielbicieli. Nauczyłam się, że nie da się zadowolić wszystkich, więc trzeba wrzucić na luz – mówi w rozmowie z „Newsweekiem”.

Reklama

Być "najlepszą mamą na świecie"


Zmiana wizerunku towarzyszy zmianom życiowym. Obecnie Wyrwał koncentruje się na macierzyństwie i zastanawia, w jakim kierunku pokierować swoją karierę. Jak wyznaje, najbardziej jednak marzy o jednym tytule: „najlepsza mama na świecie”.

Właścicielka „najpiękniejszych polskich piersi w Wielkiej Brytanii” na Wyspach Brytyjskich odniosła znacznie większy sukces, niż w rodzinnej Polsce. Modelka tłumaczy to większą tolerancyjnością Anglików. Przy okazji w ostrych słowach komentuje poglądy rodaków w sprawach obyczajowych i rolę, jaką w kształtowaniu tych poglądów odgrywa Kościół.

Newspix / Darek Majewski

Iga Wyrwał kontra Kościół

„Nikt tam ( w Anglii – przyp. red.) nie mówi homoseksualistom, że pójdą do piekła albo że to jest choroba. Nikt też nabija się z czarnoskórych w radiu, a jeśli ktoś coś takiego zrobi, to ponosi poważne konsekwencje” – krytykuje Iga Wyrwał i dodaje, jak boli ją określanie jej pracy jako pornografii i prostytucji. Modelka namawia do zerwania z nietolerancją i hipokryzją, których źródłem jest, jej zdaniem, Kościół. „Może niedługo Polacy nauczą się tolerancji, otworzą umysł, w końcu ruszą ku nowoczesności i spalą Biblię. Chociaż zawiera wiele mądrych prawd, nie jest dostosowana do dzisiejszego świata i np. potępia wielu ludzi tylko dlatego, że mają partnera tej samej płci. Bzdura. Bo czy to jest naprawdę gorsze od hipokryzji i nietolerancji, jakie szerzy Kościół?” – zastanawia się Wyrwał.

AKPA