Jedna z najbardziej znanych par Hollywood - brytyjski piosenkarz i kompozytor Seal oraz pochodząca z Niemiec modelka Heidi Klum planują powiększenie rodziny. Seal i Klum niedawno wyznali, że chcą adoptować dziecko.

Reklama

Jak twierdzą, zainspirowała ich do tego Sandra Bullock, która w zeszłym roku, dzięki adopcji, stała się mamą 22 miesięcznego chłopca imieniem Louis. Para wyznała, że patrząc na to, jak doskonale ich przyjaciółka odnalazła się w roli rodzica adopcyjnego zaczęli zastanawiać się nad pójściem w jej ślady.

"Sandra czasami wpada do nas ze swoim adoptowanym synkiem. I naprawdę jesteśmy pod wrażeniem obserwując, w jak wspaniały sposób wychowuje tego małego chłopca. Dzięki niej zaczęliśmy się poważnie zastanawiać nad adopcją. I choć jeszcze nie wiem, kiedy i skąd adoptujemy dziecko, to jestem pewien, że pewnego dnia tak się stanie" - stwierdził Seal w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Closer".

Para już teraz wychowuje całkiem sporą gromadkę dzieci, wśród nich zaadoptowaną przez piosenkarza córeczkę Klum z jej poprzedniego związku, Leni.