Lopez i Anthony ogłosili swoją separację w lipcu. Para pobrała się w 2004 roku i ma 3-letnie bliźnięta Maxa i Emme. 42-letnia gwiazda twierdzi, że dopiero teraz nauczyła się doceniać samą siebie i nie ma już do siebie żalu o szanse, których nie wykorzystała w swoim życiu.

Reklama

"Myślę, że w ciągu ostatniego roku nauczyłam się myśleć realnie i bardziej wierzyć w siebie. Teraz umiem dać sobie samej odrobinę miłości zamiast wiecznego obwiniania się o to, czego nie zrobiłam czy o to, co mogłam zrobić lepiej" - wyznała gwiazda, która króluje obecnie na listach przebojów.

"Teraz codziennie poświęcam chwilę na to, by dziękować za wszystko, co udało mi się osiągnąć. Robię się w tym coraz lepsza" - oznajmiła piosenkarka.

Mimo to Jennifer Lopez przyznaje, że nadal zdarzają jej się trudne chwile. Wtedy gwiazda szuka inspiracji u innych kobiet. "To kobiety dają mi siłę. W dobrych chwilach, jak i w tych nie najlepszych, to one pozwalają mi iść dalej. To moja babcia nauczyła mnie gotować, nie bać się życia i być pokorną. Ona powtarzała zawsze, jak ważne jest wyglądać dobrze i wychodzić do ludzi, ponieważ dzięki temu będą cię darzyć szacunkiem" - wyjaśniła gwiazda.