Kelly Osbourne, córka legendarnego muzyka rockowego Ozzyego Osbourne'a, stała się sławna dzięki rodzinnemu reality show. Kilka lat temu Ozzy zdecydował bowiem, by wpuścić do swojego rockowego domu kamery telewizyjne, co uczyniło ze wszystkich członków szalonej rodzinki gwiazdy telewizji.

Reklama

Kelly, z początku dała się poznać widzom jako zbuntowana i mało atrakcyjna nastolatka. Po jakimś czasie jednak, córka legendy rocka najwyraźniej poczuła, że jej wygląd nie pasuje na czerwone dywany i nie współgra z nieskazitelnymi wizerunkami gwiazd amerykańskiego show biznesu i postanowiła wziąć się za siebie. Efekty pracy od pewnego czasu możemy podziwiać podczas oficjalnych wystąpień panny Osbourne i trzeba przyznać, że są oszałamiające. Wygląda na to, że z brzydkiego kaczątka w pstrokatycj strojach i fatalnej fryzurze wyrósł całkie stylowy łabędź. A o dawnym wyglądzie Kelly przypominają już tylko liczne tatuaże.

Na imprezy stacji telewizyjnej "E! Entertainment" celebrytka pojawiła się w czerwonej sukience o klasycznym kroju oraz czarnych szpilkach. Kreacja świetnie podkreśliła szczupłą sylwetkę Kelly a intensywna barwa wspaniale korespondowała z jej blond włosami. Stylowo i z klasą.

Jak Wam podoba się metamorfoza Kelly Osbourne?

PAP/EPA / URSULA DUEREN
PAP/EPA / URSULA DUEREN