Nicole Richie zasłynęła głównie z burzliwej przyjaźni z inną celebrytką - Paris Hilton. Szybko jednak gwiazda reality show stała się projektantką mody i biżuterii. Stworzona przez nią marki zarówno House of Harlow jak i Winter Kate cieszą się dużą popularnością. To swojej listy osiągnięć w przemyśle modowym, Nicole chce dopisać jeszcze jeden element perfumy.

Reklama

Celebrytka podpisała kontrakt z konsorcjum kosmetycznym TPR Holdings LLC. Brian Robinson, prezes TPR, współpracował z wieloma gwiazdami, jednak w stosunku do córki znanego piosenkarza ma bardzo duże oczekiwania i spodziewa się, że sygnowany przez nią zapach zyska uznanie wśród kobiet.

"Nicole ma bardzo szerokie zainteresowania i ogromną wiedzę. jest utalentowaną projektantką zarówno ubrań jak i biżuterii" - przekonuje Brian Robinson. Zauważa również, że dla wielu Richie stała się osobą, która wyznacza modowe trendy. "Ludzie obserwują ją, powielają jej stylizacje. Myślę, że zrobiła ogromny wizerunkowy postęp" - dodaje.

Co do samego zapachu, na razie ani Richie, ani Brian Robinson nie zdradzają szczegółów. Podkreśla jednak, że to będzie wyjątkowy zapach, który określi jej pozycję w świecie zapachów.