"Fakt" donosi, że na otwarciu galerii handlowej Paris Hilton miała na sobie sukienkę, którą Kasia Cichopek nosiła kilka tygodni temu. Tak, ta sama Paris Hilton, o której zdjęcia biją się najlepsze magazyny świata...

Reklama

Przyszła dziedziczka sieci hoteli Hilton i aktorka „M jak miłość” mają bardzo podobny gust. Paris, która przyleciała do Polski, by w Katowicach otworzyć nową część wielkiej galerii handlowej, zaprezentowała się u nas w kilku różnych sukienkach. Okazuje się, że jednej z nich kilka tygodni temu na otwarciu nowego sklepu z ubraniami mogliśmy podziwiać również naszą Kasię!

W sukience marki Pinko wartej 1200 zł obie panie wyglądały elegancko i kobieco. Ale na pierwszy rzut oka widać, że ta skromna, sięgająca do kolan sukienka, przepleciona w pasie czarną, dużą kokardą zdecydowanie lepiej prezentowała się na zgrabnych i niezwykle kobiecych kształtach polskiej gwiazdy, niż na wychudzonej Hilton. Możemy być dumni z Kasi Cichopek. Nie dość, że wyczuwa światowe trendy przed wielkimi gwiazdami, to jeszcze wygląda od nich wiele, wiele lepiej!

>>> Czytaj także: Górniak potrzebuje pomocy najbliższych.