Jak pisze "Fakt":

Reklama

A my wiemy jak wysokie honorarium zainkasuje Paris Hilton za dwa dni pobytu w Katowicach! 12 i 13 października dziedziczka hotelarskiej fortuny otworzy tam centrum handlowe.

Ile mogą kosztować dwa dni w Katowicach, zaszczyt przecięcia wstęgi podczas otwarcia centrum handlowego Silesia City Center, spotkanie z około 20 polskimi gwiazdami, z władzami miasta i z dyrekcją tego centrum oraz odwiedzenie kilku salonów mody z La Manią Joanny Przetakiewicz, partnerki Jana Kulczyka na czele?

Newspix

Zwykły turysta musiałby nieco grosza wysupłać z własnej kieszeni za takie atrakcje. Ale turystka Paris Hilton nie dość, że przyleciała za darmo do Polski, za darmo przenocuje w hotelu i za darmo zje co nieco, to... za przecięcie, otwarcie, miłe pogawędki z polskimi celebrytami i odwiedziny w kilku sklepach dostanie niezłą sumkę. Ile?

- 100 tysięcy dolarów - pewnie szepnęła na ucho specjalnie dla Fakt.pl jedna z organizatorek wizyty. No a do tego Paris Hilton otrzyma pewnie kilka kreacji w prezencie.

W uroczystości już zapowiedziała udział Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Tomasz Jacyków, Karolina Malinowska. Mąż Karoliny będzie wszystko relacjonował w TVN, a całość ma poprowadzić Maciej Dowbor z Agnieszką Popielewicz. Podczas bankietu dla VIP-ów zaśpiewa zaś Justyna Steczkowska - ciekawe czy nadal będzie się prezentować z plastrem na nodze po niedawnym wypadku samochodowym...

>>>Czytaj też: Polski piosenkarz ma 70 lat i taką żonę!