Nie każda kobieta ma wyczucie stylu i intuicyjnie potrafi skomponować dla siebie odpowiednią stylizację. Jednak niesamowite metamorfozy takich gwiazd, jak Doda to przykład na to, że praca z dobrym stylistą może wiele zmienić.

Reklama

Oto celebrytki, które czym prędzej powinny poszukać kogoś, kto potrafiłby profesjonalnie doradzić im w kwestii wizerunku:

1. Christina Aguilera

Zamiłowanie do nienaturalnej opalenizny i sztucznie rozjaśnianych włosów to od pewnego czasu znak firmowy tej piosenkarki. Jeśli do tego dołączymy tandetne sukienki i zbyt mocny makijaż, wizerunkowa katastrofa gotowa.

Newspix / Byron Purvis

2. Britney Spears

Przy swoim bardzo niskim wzroście, Britney Spears powinna nosić stroje, które optycznie wydłużą i wysmuklą jej sylwetkę. Niestety, piosenkarka przejawia zamiłowanie do butów za kostkę i obcisłych szortów, które idealnie podkreślają największe mankamenty jej sylwetki.

Shutterstock

3. Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska jest w stanie zrobić wiele, by wyglądać seksownie. Jednak efekt, jaki uzyskuje swoimi wyzywającymi kreacjami jest odwrotny od zamierzonego. Stylizacje tej gwiazdy to doskonały przykład na to, że nadmierne eksponowanie kobiecych wdzięków nie zawsze wychodzi na dobre. Piosenkarka nie zdaje sobie również sprawy z tego, że taki image niepotrzebnie dodaje jej lat.

AKPA

4. Paula Marciniak

Paula Marciniak to kolejny przykład zbyt wyzywającego wizerunku. Podobnie jak Iwona Węgrowska, Paula również lubi postarzać się strojami.

AKPA

5. Jola Rutowicz

Choć wizerunek Joli Rutowicz bardzo zmienił się od czasu jej udziału w programie Big Brother, prezentowane przez celebrytkę stylizacje wciąż dalekie są od ideału. Zamiłowanie do tandetnych sukienek, nienaturalnie wyglądający kolor włosów i dość mocny makijaż sprawiają, że Rutowicz prezentuje się źle.

AKPA

Jakie jeszcze gwiazdy, Waszym zdaniem powinny częściej korzystać z porad stylisty?