O tym, że każda gwiazda stara się doskonale wyglądać i inwestuje w swój wygląd, wszyscy dobrze wiedzą, bo w sumie wszyscy oczekują, że ich idole ze szklanego ekranu będą się zawsze świetnie prezentować i wyglądać atrakcyjnie niezależnie od sytuacji, a przede wszystkim od wieku! Co ciekawe: spodziewamy się też, że ci, których oglądamy w telewizji i w kinie, mimo upływu czasu, będą naturalnie piękni.

Reklama

Niestety, to nie zawsze jest możliwe i dlatego gwiazdy różnymi sposobami poprawiają swoją urodę. Nie byłoby w tym może i nic szczególnie niepokojącego, gdyby efekty metamorfoz w każdym przypadku były zadowalające, a tak się nie dzieje...

Przykładem takiej nieudanej zmiany wyglądu jest znana przede wszystkim z serialu "M jak Miłość" aktorka Karolina Nowakowska. Gwiazda ma dopiero 29 lat, a w ciągu ostatnich czterech zmieniała się tak, że z powodzeniem można by powiedzieć, iż dobiega czterdziestki.

Zobaczcie zdjęcia Karoliny Nowakowskiej sprzed 4 lat i te zrobione kilka dni temu. Rozpoznajecie na nich tę samą kobietę...?

AKPA
AKPA