Anja Rubik to najlepsza polska top modelka, której udało się zrobić międzynarodową karierę i stać się ważną postacią w świecie wielkiej mody. Joanna Krupa natomiast, to mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Polka, która została gwiazdą rozkładówek w męskich magazynach a obecnie robi karierę w polskiej telewizji. Obie panie w ostatnim czasie zawojowały rodzimy show biznes i stały się gwiazdami warszawskich salonów. Co więcej, obie pojawiły się w jednym programie TVN "Top Model Zostań modelką". Czy to tam narodziła się wspólna niechęć?

Reklama

Jako pierwsza zaatakowała Krupa. Modelka, która często podkreśla swoją miłość do zwierząt i wielokrotnie już atakowała polskie gwiazdy za noszenie futer, tym razem wzięła na celownik Anję Rubik. Na swoim profilu w portalu społecznościowym nie zostawiła na koleżance suchej nitki za to, że Rubik występuje w sesjach zdjęciowych i chodzi po wybiegu ubrana w futra.

Anja przez długi czas nie komentowała tego ataku, jednak ostatnio, podczas swojego występu w programie "Dzień dobry TVN", po raz pierwszy postanowiła odnieść się do całej sprawy.

"Na początku traktowałam to z dystansem. Teraz sytuacja wymknęła się spod kontroli. Zarzuty są bezsensowne. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że kocham zwierzęta. Zresztą to hipokryzja. Jak się jest przeciwko futrom, to nie powinno się nosić wyrobów skórzanych szczególnie od firm, które robią futra. Joanna i ja żyjemy w dwóch różnych światach. Ja jestem w świecie modelingu, a ona chyba nie rozumie na czym polega praca modelki." - powiedziała Rubik

Zasugerowanie Joannie, że nie rozumie na czym polega praca modelki, a tym samym nie jest prawdziwą modelką, z pewnością było przytykiem w stronę nieco odmiennego charakteru kariery Krupy. W mediach już wcześniej pojawiały się sugestie, że to właśnie kompleks na punkcie Anji i jej światowego sukcesu, a nie troska o zwierzęta były prawdziwym powodem, dla którego Joanna rozpętała całą burzę.

Co sądzisz o tym sporze?