Dorota Zawadzka, w początkach swojej medialnej kariery nie przywiązywała większej wagi do swojego wyglądu. Pomagając rodzicom w radzeniu sobie z problemami wychowawczymi bardziej niż na image stawiała na swoją fachową wiedzę i profesjonalne podejście do problemu.

Kiedy medialna popularność Superniani zaczęła rosnąć, stacja TVN zaprosiła ją do udziału w swoim flagowym show "Taniec z gwiazdami". Zawadzka przyjęła propozycję i przez kilka odcinków prezentowała swoje taneczne umiejętności na oczach milionów widzów. Choć w konkurencji nie udało jej się zwyciężyć, ani nawet dostać do finału, sam udział w programie bardzo zmienił jej wizerunek. Dotychczas mało kobieca i nijaka, zaczęła dbać o swój wygląd. Przeszła na dietę, ufarbowała włosy i zaczęła ubierać się bardziej stylowo.

Po programie Superniania na jakiś czas zniknęła jednak z pola widzenia opinii publicznej, a nieobecność w mediach najwyraźniej podziałała na nią mało korzystnie. Po zadbanej i szykownej Dorocie Zawadzkiej pozostało niewiele. Na uroczystej gali nawet wieczorowa suknia z piórami nie była w stanie dodać jej szyku i kobiecości.

Co sądzicie o takim wizerunku Doroty Zawadzkiej? Jak Wam się podoba Superniania w wersji wieczorowej?