Jim Houran, znany psycholog kliniczny powiedział kiedyś, że "wpływowi ludzie przyciągają wpływowych ludzi". Jeśli chodzi o celebrytów, można to przedstawić według równania 1+1 równa się miliony... oczywiście dolarów. 283 mln dolarów zarobiły w sumie między majem 2010 a majem 2011 najbogatsze pary show-biznesu. Najwięcej Gisele Bundchen i Tom Hardy.

Reklama

Już sama Gisele plasuje się wysoko, jeśli chodzi o zarobki. W tym momencie jest najlepiej opłacaną modelką świata (45 mln dolarów), a w duecie z przystojnym i jeszcze lepiej zarabiającym mężem, (który podpisał czteroletni kontrakt z New England Patriots o wartości 72 mln dolarów i dodatkowo wniósł do rodzinnego budżetu także 31 mln dolarów) wyrastają na prawdziwych krezusów.

Na drugim miejscu znalazło się małżeństwo amerykańskich muzyków Beyonce Knowles i Jaz-Z. Od maja 2010 roku zarobili 35 i 37 mln dolarów.

Na wysokiej pozycji - mimo że według deklaracji pracują na przemian, nigdy równocześnie - znaleźli się Angelina Jolie i Brad Pitt. Na ich wspólnym koncie zaksięgowało się w tym okresie 50 mln dolarów.

Urodzenie czwartego juz dziecka nie powstrzymało też Victorii Beckham, która odnosi coraz większe sukcesy jako projektantka mody. 5 mln dolarów to kwota, którą dołożyła do pokaźnych zarobków Davida Beckhama (40 mln dolarów), co wspólnie pozwoliło im zająć pozycję czwartą.

Na piątym miejscu znalazł się duet aktorski znany z sagi "Zmierzch". Robert Pattinson i Kristen Stewart zarobili na "wampirzym biznesie" po 20 mln dolarów.