Na plażach, w bikini odsłaniają swoje ponętne kształty. Z jakim efektem? Zobaczcie sami! Oto ranking autorstwa redaktorów "Faktu".

Reklama

1. Joanna Krupa
Joasia Krupa stwierdziła niedawno, że jest dużo grubsza od modelki Anji Rubik. Śmiemy jednak twierdzić, że gwiazda powinna się z tego cieszyć, a nie się użalać. Ma bowiem ciało o niezwykle seksownych kształtach. I takich właśnie kobiet mężczyźni pragną najbardziej, bo jak ktoś kiedyś powiedział: „facet nie pies, na kości nie leci”. Joasia ląduje na 1. miejscu naszego zestawienia.


2. Julia Pietrucha
Co łączy Julię Pietruchę z Jennifer Lopez? Zarówno jedna, jak i druga mogą się pochwalić tyłeczkiem, którego pozazdrościć mogą im kobiety na całym świecie. Ale nie tylko ta część ciała jest ich wielkim atutem. Świetna figura i talia osy przyprawiają niejednego mężczyznę o szybsze bicie serca. Miejsce 2.

Media

Czytaj dalej...

>>> Czytaj także: Polska aktorka jest poliglotką3. Agnieszka Popielewicz
Zanim Agnieszka rozpoczęła pracę w telewizji, brała udział w konkursach piękności. I to z sukcesami. Reprezentowała nasz kraj
w wyborach Miss Świata w Chinach. I choć od tamtych wydarzeń minęło już kilka lat, Popielewicz wciąż ma ciało godne miss. Miejsce 4.

Fakt
vipnews.pl

>>> Czytaj także: Polska aktorka jest poliglotką4. Maria Niklińska
Córka Jolanty Fajkowskiej od wielu lat aktywnie spędza każdą wolną chwilę. A ostatnio jej największą pasją jest kitesurfing. To właśnie dzięki uprawianiu sportów Marysia Niklińska może pochwalić się nienaganną figurą.

vipnews.pl

5. Marta Kaczyńska

Kiedy Marta Kaczyńska pojawiła się niedawno na gdyńskiej plaży w stroju kąpielowym, skupiła na sobie uwagę wszystkich. I choć prezydentównie nie można odmówić tego, że jest zgrabna, według nas jest zbyt chuda. Ostatnie 6. miejsce.

Fakt

>>> Czytaj także: Polska aktorka jest poliglotką