Lustro z odpowiednim oświetleniem, wypchany po brzegi barek, prywatna opieka dla... psa lub scenariusz programu dostarczony pod drzwi domu przez szofera – oprócz horrendalnego wynagrodzenia gwiazdy potrafią zażądać od organizatorów koncertów lub producentów filmowych naprawdę zaskakujących rzeczy. Zatrudniając sławę, trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie spełnić wszystkie jej zachcianki.

Reklama


Alicja Bachleda-Curuś – Prywatni ochroniarze

Gdy Alicja godzi się na udział w filmie, jego producenci muszą spełnić następujące zachcianki gwiazdy: prywatna ochrona dla niej i synka Henry'ego Tadeusza oraz dwa apartamenty (jeden dla Alicji i jej dziecka, drugi dla niani). Aby zmniejszyć ryzyko pojawiania się niechcianych gości w postaci fotoreporterów, Alicja Bachleda-Curuś zabroniła podobno informowania prasy o terminach i miejscach, w których pracuje na planie.

Edyta Górniak – Głośniki i cytrusy

Lustro do makijażu z odpowiednim oświetleniem, świeże, najlepiej białe kwiaty, wyciskarka do cytrusów i duża ilość cytryn, jedzenie wegetariańskie – takie żądania stawiane są organizatorom koncertów przez Edytę Górniak. Ale to nie wszystko. Piosenkarka na próbach zawsze musi mieć głośniki jej ulubionej firmy. Tylko dźwięk płynący z nich odpowiada diwie.

>>> Czytaj także: Nasza aktorka formę zawdzięcza seksowi!Kinga Rusin – Wszystko na papierze

Kinga Rusin ma słabość do... papierowych wydruków. Scenariusz śniadaniowego programu „Dzień dobry TVN” musi osobiście dostarczyć do domu dziennikarce wysłany ze stacji kierowca. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pozostali gospodarze show dostają scenariusz drogą elektroniczną. I nikomu to nie przeszkadza...

Piotr Kupicha – Niania dla pupila

Reklama

Termos z kawą, 16 butelek napojów energetycznych, sześć kartonów soków i ręczniki papierowe, których wymaga lider zespołu Feel, są niczym w porównaniu do innych zachcianek muzyka. Na jednym z ostatnich festiwali muzycznych Piotr Kupicha zażyczył sobie podobno również prywatnej limuzyny, a także... fachowej opieki dla swojego pupila.

Shutterstock

>>> Czytaj także: Nasza aktorka formę zawdzięcza seksowi!Doda – Pełen barek i zdrowe jedzenie
Doda dba o ludzi, z którymi współpracuje, i stara się, aby niczego im nie zabrakło podczas koncertów. Podobno w garderobie Doroty i jej ekipy muszą się znaleźć whisky, wódka, wino, piwo, soki, napoje energetyczne, woda gazowana i niegazowana, kawa, herbata oraz świeże owoce. Z kolei w menu nie może zabraknąć pieczywa orkiszowego oraz mięsa, ale wyłącznie drobiowego!

AKPA


>>> Czytaj także: Nasza aktorka formę zawdzięcza seksowi!