To będzie chłopiec! Jak donosi Fakt, Anna Mucha (31 l.) urodzi synka.

Reklama

Anna Mucha i jej narzeczony Marcello Sora mają powody do wielkiej radości. Przyszli rodzice nie tylko wiedzą, że maleństwo rozwija się dobrze, ale znają już jego płeć. Szczególne powody do dumy ma Marcello. Jak każdy przyszły tato, marzył zapewne o synu, który zapewni przetrwanie nazwiska Sora.

Ania od początku ciąży regularnie odwiedza lekarza i robi sobie odpowiednie badania. Choć aktorka ma już za sobą kilka badań USG, wcześniejsze określenie płci maluszka było niemożliwe. Wszystko wyjaśniło się ponad tydzień temu. Dziecko w jej łonie jest już na tyle duże, że lekarz bez problemu mógł stwierdzić, że aktorka urodzi chłopca. Dzidziuś ma przyjść na świat jeszcze w tym roku.

Fakt

Teraz gdy Ania i Marcello znają jego płeć mogą lepiej przygotować się na jego narodziny. Mucha już pewnie myśli o kupowaniu śpioszków i kaftaników w kolorze niebieskim. A że jak mówią znajomi aktorki, Ania bardzo przeżywa swój błogosławiony stan wyprawka dla synka będzie gotowa już niedługo.

Fakt

Informacja o płci dziecka ułatwi też narzeczonym przygotowanie pokoiku dla swego pierworodnego. Para niedawno kupiła duży apartament i właśnie go urządza. Na razie przyszli rodzice nie zdecydowali jak chłopiec będzie miał na imię.

Fakt

>>> Czytaj także: Kontrowersyjny serial z Kożuchowską. Coś o seksie i pogrzebie.