Kto wspiął się na szczyt zestawienia najlepiej ubranych kobiet, a kto niego spadł? "Fakt" przygotował ranking zmiany warty wśród gwiazd. Zgadzacie się z nim?

Reklama

1. Marta Kaczyńska zdetronizowała Jolantę Kwaśniewską

Przez wiele lat Polki uczyły się elegancji od Jolanty Kwaśniewskiej. Prezydentowa była niedoścignionym wzorem damy polskiej polityki, która do perfekcji opanowała klasyczny, gustowny, a zarazem skromny styl na najwyższym poziomie. Dziś, to Marta Kaczyńska z pomocą stylisty Jarosława Szado, stała się najlepiej wystylizowaną elegantką w naszym kraju. To właśnie na niej wzorują się obecnie miliony kobiet. A wszystko co włoży prezydentówna, w mig znika ze sklepowych wieszaków! Bezapelacyjnie pierwsze miejsce w naszym zestawieniu.


2. Małgorzata Socha wygrała z Małgorzatą Kożuchowską

Nikt w tak umiejętny sposób nie potrafił czerpać modowych inspiracji z trendów narzucanych przez kreatorów jak Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zachwycała stylem zarówno na czerwonym dywanie, jak i podczas spaceru z ukochanym. Dziś jednak to jej młodsza koleżanka po fachu Małgorzata Socha dzierży koronę i berło królowej najmodniejszej gwiazdy polskiego show-biznesu. Gwiazda serialu „Prosto w serce” zachwyca wyglądem na każdym kroku. Miejsce 2.

Fakt

>>> Czytaj także: Miko przestaje występować. Została...

Czytaj dalej...3. Monika Brodka jest następczynią Natalia Kukulskiej

Natalia Kukulska wyróżniała się nietuzinkowym lookiem. Jej odważne stroje latami chwalili styliści i piosenkarka uchodziła za najoryginalniej ubraną gwiazdę. Ale na jej nieszczęście pojawiła się Monika Brodka. Piosenkarka odświeżyła styl Kukulskiej. Dziś to Monikę zachwalają znawcy mody, a Natalia Kukulska coraz częściej jest krytykowana za wygląd. Miejsce 3.

Fakt
Fakt>>> Czytaj także: Miko przestaje występować. Została...

Czytaj dalej...
4. Katarzyna Zielińska wygląda dużo lepiej niż Anna Mucha

Tuż przed udziałem w X edycji „Tańca z gwiazdami” Anna Mucha schudła kilkanaście kilogramów i zmieniła styl ubierania. W zaledwie kilka miesięcy stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Ale to już przeszłość. Obecnie to Kasia Zielińska jest numerem jeden wśród gwiazd, które mają na swoim koncie zaskakującą metamorfozę. Po zrzuceniu zbędnych kilogramów i zatrudnieniu ludzi od wizerunku zachwyca wyglądem. A Mucha powinna się od niej uczyć, jak podkreślać swoje walory. Miejsce 4.


5. Maja Sablewska bardziej trendy niż Natalia Lesz

Gdyby nie „X Factor”, Natalia Lesz wciąż jako pierwsza lansowałaby w Polsce najnowsze kolekcje światowych projektantów. Ale zdobywając popularność w show TVN, Maja Sablewska ją zdetronizowała. Teraz to o jej drogich strojach mówią wszyscy. Miejsce 5.

>>> Czytaj także: Miko przestaje występować. Została...